bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  insanı bir bütün olarak ele alıp çevresiyle uyum sağlamak amacı ile vücüdun belirli noktalarına iğneler saplayarak yapılan tedavi. Vücudu canlkandırdığı iddia ediliyor.
  1 ... yoksul
 2. 2.
  vücudun bazı noktalarını iğneler vasıtasıyla dürterekten bir tür yalancı duyu karmaşasına yol açan hede.
  mesela bilmemnereyi dürtüp tokluk hissi yaratmak gibi.
  ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  safsata.
  para tuzağı.
  -4 ... siyahbeyazkizil
 4. 4.
  tokluk hissi yaratmak vücüdün birçok bölgesine uzun uzun igneler batırılır yaklaşık 30 dak kadar çok hoş dinlendirici bir müzikle vucudunuzdaki o iğnelerle seansta kalırsınız. daha ilginci ise kulağınızda kalıcı olarak küçük iğneler vardır ve çok açıktıgınızda onlara birkaç kes bastırarak açlık hissini azaltabilirsiniz. yararlı bir tedavidir.
  2 ... deeplydisturbed
 5. 5.
  çıkış noktası uzakdoğu ülkeleri olan, meditasyon ve zayıflamak, sigara, içki bırakmak ve çocuk sahibi olabilmek için kullanılan alternatif tıp harikası yönteme denilmektedir..
  ... harvester of sorrow
 6. 6.
  bazı noktalara iğne batırılarak; hastalik iyileştirmeye yönelik kullanılan alternatif tıp yöntemidir. en önemli metodlarından biriside kulak akupunturudur ve tarihi eskilere dayanmaktadır. kullanılan iğneler sterileze olmalıdır; ya değilse faydasından çok zararı dokunur.
  ülkemizde sağlık bakanlıgı tarafından akupuntur; sadece doktorlar tarafından yapılmasına izin verilmiştir.
  şunuda söylemekte fayda vardır ki; bazı tıp profesörleri hala bu konuya şahibeli yaklaşmakta ve bu yönteme güvenmemektedir. yaptırmadan önce iyi araştırılmalıdır.
  1 ... tuana
 7. 7.
  kilo verdirmek yerine aldıran, zararlı bir zayıflama aktivitesi.
  ... minti
 8. 8.
  hatice yaşar'ın 'doğal tıbbın gücü' başlıklı yazı dizisinde irdelediği tedavi yöntemi.
  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=232393
  ... meister writer
 9. 9.
  Ülkemizdeki popüler olan zayıflama ve sigara bırakmanın ötesinde,her türlü ağrı tedavisinde çok etkili olan yöntem.Özellikle migren, boyun ve bel fıtıkları,her türlü başağrısı, fibromiyaljilerde birebirdir.
  ... kermit hayvani
 10. 10.
  çin de ortaya çıkan, metal iğneleri bedenin belli yerlerine sokup bir müddet bekletmeye dayanan beşbin yıllık bir tedavi biçimi.
  3 ... gazozuna pvp