adana mersin osmaniye gaziantep ve çevrelerinde gaz dağıtma lisansını elinde bulunduran firma.
bugün bizim evede nihayet gaz akışı sağlanmıştır. adanada hala millet tüp kullanıyor.

şikayet var com dan bir şikayetide şuraya yazalımda tam olsun bari;

''Ben Adana ili Çukurova ilçesi 78083 Sokak Seda Apt. ikamet ediyorum. Binamızda ve bahçemizde Aksa Gaz dağıtım A.Ş. yetkilileri tarafından doğalgaz alt yapı çalışmaları yapıldı fakat bir takım eksiklikleri hala giderilmedi asla ve asla eski haline getirilmediği gibi kötü ve pis bir şekilde bırakıldı.
Aksa gaz Yetkilileri ile görüşme talebim olumsuz sonuçlandı defalarca aradım fakat bir kez bile bana dönülmedi. Müdürlerine iletmeleri için Sekreterlerine Telefon Numaramı bıraktım kendi sitelerinden şikayetimi dile getirdim fakat yine bana ulaşan derdimi dinleyen olmadı.
En son çare size ulaştım. Bu firma kendini ne zannediyor? Nedir bu vurdumduymazlık anlamış değilim. ''

şikayet var com dan bir başka şikayet:
'' Yaklaşık 3 hafta önce Aksa Gaz abonelik işlemlerimi tamamlamamıza rağmen firmadan yetkili 1 kişi gelip doğal gazı kullanıma açmıyor. Yatırdığımız teminat ve abonelik ücretlerinin yasal veya yasa dışı yollardan işletildiğini ve kar edildiğini düşünüyorum ve gazımın kullanıma açılmasını istiyorum. ''