muhur basmiyoruz arkadaslar akp nin ustune rabia sembolu ciziyoruz hasa akp nin sembolunun ustune muhur basmak bizim haddimize degil ona gore muhuru cehapeye ya da mehapeye basiyoruz !
mühürle uğraşmaya gerek yokmuş, parmak da basabilirmişsiniz.
işte bunlar hep cehape zihniyeti.

ne mal adamlarsınız amınakoyim
Biraz akıllı olun desende aynı tas aynı hamam devam edecekleri gerçeğidir. Hırsızdan villaları sıralayandan tek derdi evinin 2. Katından havuzun gözükmemesi olandan. Bopun eş başkanıyım diyip tüm bunların üzerine Yahudiden ODUL alan Müslüman. Olmaz!
-fethettiği şehre tevazu içinde giren ecdadın torunları olarak kimseyi aşağılamayın.
-kazanılacak zaferin halkın istemesiyle değil yalnız allahın dilemesiyle olacağını unutmayın.
-hayatta her seçimin bir imtihan olduğu gibi devlet yöneticilerini seçmeninde bir imtihan olduğu gerçeğini unutmayın.
-muhaliflerin sizden beklediği kötü söz söylemeniz ve tahrik edici olmanızdır, aldırmayın.
-bu seçimlerle yalnızca türkiye'nin kazanacağını sanmayın, ümmetin kazanacağı aşikardır.
-bir topluma olan kininiz, sizi adaletle hükmetmekten alıkoymasın ayetine binaen yapıcı olun, yıkıcı olmayın.
hırsızlıklara, ahlaksızlara, vicdansızlıklara bu kadar sahip çıkan bir toplum olmadık biz yıllarca. neden hala bu adamlara sahip çıkıyorsunuz aklım, mantığım almıyor. lütfen arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyup oy vermenizi istiyorum. tapeleri, ayakkabı kutularını, suriyeye savaş açmak için kendi askerlerimizi öldürmeyi düşünen insanları unutmayın. illa ki cehape ye oy verin demiyorum, diyememde. 300 lira para için (kimi için çok büyük, kimi için çok küçük olabilir. önce saygı) oyunuzu lütfen ama lütfen satmayın. bir kardeşiniz, bir arkadaşınız, bir insan olarak söylüyorum bunları. kimseyi yargılamıyorum sadece farkındalık yaratmaya çalışıyorum. sen yine de oyunu ver de, oy verirken insanlığını kaybetme. herkes için hayırlısı olsun...
Akşam saat 19:00 da chplilerin kabız olmuş eşeğin götüne dönen suratlarını gördükten sonra gülerken burnunuzdan baloncuk çıkmamasına dikkat edin.
akp ye bastıktan sonra, durmak yok yola devam büyük ustaya selam yazın. tayyip size kendinize bakım yapın diye yıllık badem yağı seti verecek. hülooooğğğğğ
Esma kardesimizi unutmayin. Akp ye damgayi bastiktan sonda esma yazmayi da unutmayin.
oylarınızı saat 17:00 dan sonra kullanın. 1 oy 2 oy olarak sayılacakmış.
oyu akp ye verecek olanlar mühürü tam ampül resminin üzerine vururlarsa çok güzel olur.
olm bak bu hırsızları kollamayın daha.
eldiven giyin, parmak izi kalmasın. ha bide maske falan takın.
akp'lilere son uyarımı bir kardeşleri olarak yapıyorum.

biraz vicdanınız varsa, değerlerinize saygınız varsa son kez düşünün. mührü elinize aldığınız vicdanınız onaylamayacaktır bunlara oy vermeyi.

bunlara uyarı verin. mhp'ye oy verin.

vermezseniz de sağlık olsun memleket için hayırlısı olsun.

hepimiz bu vatanın evladıyız öyle ya da böyle.
dayak yiyeceksiniz. haberiniz ola!
Oo uyarı.

Herkesi kendi gibi gerizekalı sanıyor la bu.

Siktir git oy pusulasına atatürk yaz.
Akp den şaşmayalım, doğrusundan çıkmayalım.