bugün

Akpli olmayan biriyle tartışmaktan farksızdır. Bitmediniz siyaset siyaset siyaset. Siyaset işinizse sert siyasi tartışmalar yaparsınız değilse seçim zamanı demokratik hakkınızı kullanırsınız. Aksi halde uç siyaset yapan adamı muhattap almam boş işler.
baş ağrılarına neden oluyor hiç girişmeyin.
deveye hendek atlatmaktan daha zordur. çünkü çoğusu laf anlamıyor. takım tutar gibi parti tutuyor. inanıyor bir şeye körü körüne bağlanıyor. sorgulamıyor, eleştirmiyor, düşünmüyor. bu kafa yapısından acilen kurtulmaları lazım.
https://www.facebook.com/...32&set=a.378866187731
https://www.facebook.com/...m/videos/5932413453499861
https://www.facebook.com/...32&set=a.378866187731
Tartışmazsın nedeni karşıdaki şahsın tartışmanın ne olduğunu bilmemesidir değmez kısaca.
tartışmaya değmez.
gider bir krem peynire aihm kararlarının ülkeler açısından bağlayıcılığını anlatırım daha az zamanım boşa gider böylece. hem belki anlar krem peynir deyip geçmeyin...
Eskileri bilir misin yien?
la havlee
Ak Parti'ye oy veren günah işliyorsa diğer partilere oy veren direkt cehennemliktir...
mermer ile tartışırsan o mermerin sana hak verme ihtimali matematiksel olarak daha fazladır!
Bunun akp,chp,mhp,zdp sı yok bence. Eleştiriye açık olmak ve karşısındakini dinleyen biriyle tartışmak asıl konu Yoksa partiler önemsiz
Ya bırak Allah aşkına kardeşim, hayattan konuşsan da "ama Tayyip yol yaptı" diye (misal hayat pahalılığını konuşuyoruz) savunuyorlar.
mustafa ceceli'ye mıchael jordan'ın kendisinden daha iyi bir basketbolcu olduğunu kabul ettirememek.
şiddetli Baş ağrısıyla sonuçlanacak olay.

sabahtan akşama kadar Ahaber izlerseniz ve yeni ak-it okusanız siz de beyin fonksiyonlarınızın sorgulama, muhakeme yapma, ders çıkarma gibi kısımlarını yitirirsiniz.
beton direkle diyalog kurmak kadar saçma.
ibneye gel bu ibnelikten vazgeç demek gibidir

Ama vazgeçmez.
Gereksizdir. Ayar vermeyi tercih ediyorum.
mantıksızdır koyunu karşınıza alıp tartışmaya benzer ne koyun anlar nede akpli anlasa bile partilerinin hırsız olduğunu halktan çaldığını feto nun siyasi ayağının akp olduğunu haydi anlattınız ve varsayalım ki bunları anladı anlamamazlıktan gelir ve derki illede ak dava illede ak parti sanki rte peygamber allah adeta taparlar ona çünkü başka bir şeye çalışmaz ki akılları anca çoban köpeğini izlerler boşuna tartışmakla konuşmakla vaktinizi harcamayın size yazık vakte yazık sinir ederler insanı.
atı ( at ) karşına alıp bilimsel konuları tartışmak daha kolay olacaktır. işin tuhafı birçoğu durumun farkında. zaten çoğu farkında olduğu için bu kadar sıkı kenetleniyorlar birbirlerine. bu kadar rant kapısı açık olmasa hayata tutunmaları hakikatten daha zor olurdu. partiye üye oluyorlar veya birileri üzerinden bağlantı kurup erzak yardımları falan alıyorlar bir şekilde.

yahu osmanlıyı atatürk yıktı diyerek ülkenin kurucusuna düşman olan adamlarla neyi ne kadar konuşabilirsin ? ne tarih bilgileri var ne gerçeklikle alakaları. reisleri ne söylerse ayet kabul edip ona inanıyorlar. tarihi yeniden yazıyorlar her gün. burada da var birkaç tane. kalkıp sana "tarihi yanlış biliyorsun o aslında öyle deyilmiş" diyecek kadar cahil cesaretine sahipler. yazılı tarihi inkar ediyor oğlum adamlar. 5 milyar insan yanlış biliyor bir bunlar büyük resmi görüp her şeyin doğrusunu biliyorlar.

hep ağızlarında bir cehape lafı. ulan cehape dediğin parti en son 70 sene önce iktidar olmuş adam sizi cehape cehape diyip ayakta uyutuyor işte. bir de akp ye karşı isen kesin chp lisin. değilim diyorsun ikna olmuyorlar. kaç defa yazdım buraya camide yan yana vakit namazı kıldığımız adam çıkışta konuşurken konu siyasete gelince akp yi sevmiyorum diye dinsiz diyordu lan. sanki o allaha secde ederken ben usta yodaya ediyordum hemen yan tarafında. bunlarla neyi tartışabilirsin ki. kafalar dümdüz sabit.
görsel
Siz: Arz talep, insani gelişmişlik seviyesi, bilim, sanat, üretim, fizik, teknoloji , gelecekteki dünya, uzay, eşitlik, adalet, gelir dengesi, vergi eşitliği, sosyal devlet...

Akp’li - yol yabdı.
eğer geri zekalıysanız yapılması gereken eylemdir. akp liler ufuk açar. evet..
ona önem verdiğinizi sanar. vazgeçiniz.
Zaman kaybı. boş beyini mi ben mi dolduracağım diyip es geçiyorum.