bugün

yalanın daniskasıdır bakan körlerin düşüncesini yansıtması açısından önemlidir bir kere e5 trafiğinde 1 2 bin araç var.
amk stv de diziler bitti hepsi uyudu ya ne olacaktı. dedim sırlar dünyası saatlerinde insin dedim dinlemediler.
orada meleyerek bekleşenler bir yüzde elli değildir.
körmüsün lan. orda % 50 var amk. evlerinden çıkmışlar.
televizyondan oldukça az gözüküyor şuan, e5 üzerinde tırlar, kamyonlar ve arabalar seyir ediyorlarmış.

e5 kenarında bekleyen arkadaşlara teşekkürler.
eylemin sonucunun akp, mhp ve bdp ye yaradığını görünce hassiktir diyecek solcu seçmenin atarlı sevincidir. şu an yollar kilit.
çarpıtma analizdir. zaten herşey çarpıtmayla başlamadı mı?

Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik in karşılamaya gidilmesin demesine rağmen milyonlarca kişinin akın akın gitmesi, gitmeye çalışması; protestocuların pimi çekilmiş bombayla parklarda oynadıgının apaçık göstergesidir.

http://www.radikal.com.tr...silamaya_gitmeyin-1136429
götüm götüm titreyen solcu sıçmığı.
he yav he. anlaşılan bir anda buhar oldu sizin gezi parkı milyarları he? nooldi rengin mi soldi?
nerde 500 bin,50 bin yok.tayyip erdoğan'a geçmiş olsun demenin zamanı geldi.
Sosyal medyadan adam diye götünüzü yırtın, yetmedi cep telefonlarına mesajlar gönderin, sonra da istemediği halde toplanan kalabalık ayağına yatın. Ulan mercedes reklamında oynatsalar sizi, şahin muamelesi görmeye başlar mercedesler.
büyük usta için son derece üzücü bir durum, bir devrin daha sonuna geldik dostlar..
(bkz: yüzde elliyi zor tutuyoruz)
Sevinsin garipler olayı.
akp karşıtlarının ne kadar çıkmazda olduğunun göstergesi aslında. gerçek olan akp güçleniyor, türkiye güçleniyor.