bugün

Şahsımca en ilginç olanı ülkücü jargondur. Reis gibi ocak gibi ülkücülere has terim ve faaliyet alanlarını birebir kopyalayarak siyasi temelde fikriyat olarak zayıf olduğunu göstermiştir.
özgürlüğümü çaldı amk.
Neyi çalmış lan akp? Adamlar kaç senedir durmadan memleket kalkınsın diye hayvan gibi çalışıyorlar. Yetmiyor darbelere karşı duruyorlar. Daha napsın size bu hükümet?
insanların hayatları.
bi ara kalbimi çalmıştı, sonra oha aq bunu da mı dedim sonra silkelenip kendime geldim.
sigara paketi.
milyonların kalbi...

kalp
Seçmenlerinin kalbidir. Onu bile çalmıştır.
doğup büyüdüğüm, hatta ölene kadar yaşayacağım bütün güzel anılarımı çaldı. ne büyük şanssızlık ki dünya'da ki deneyimim bu hükümete denk geldi.
ak trollerin kalpleri.
solcuların tüzüklerini aldılar.
bunları bazı icraatlarında kullandılar.
çocuklarımızın geleceği.
dombıradır. nereden akıl ettiler nasıl yaptılar bilmiyorum ama çaldıkları paralar vs bir yana bu bir yana bende..
solcuların heveslerini.
Başta ben olmak üzere bir çok insanın yaşamını.
hagi'nin telefonu..
özgürlüğümü çaldı diyenlerin böyle bir platformda özgürce bunu yazabilmeleride çok ironik.
dinin kutsiyeti. demokratik parlamenter sistemin adaleti. türkiye cumhuriyeti devletinin güvenliği.
cehapenin yaşama sevincini.
DOMBRA.
Türkiye’nin geleceğini, Türk insanın ahlakını çaldılar. Eskiden biri hırsızlık yaptığında toplumun her kesimi tepki gösterirdi, şimdi hırsız benim hırsızım çalıyor, ama çalışıyor kafasına geldi insanlar.
Beraber yürüttük biz bu yollarda...

Çok sevdiğim şarkıdır. Seçimde kullanmıştı, sayın muhterem hoca efendi (yok lan, sandığınız değil; Cübbeli Ahmet hoca için dedim) akla gelir, neden ise?

Edibüdü; yürüttük değil, yürüdük olmalıydı.