bugün

Bir ülke düşünün 1950 yılından bu yana sürekli geriye gitmiş,köy enstitüleri kapatılmış, o pek muhterem Adnan Menderes zamanında amerikanın kucağına oturmaya başlamış ve bir daha asla kalkamamış,kaldırılmamış ve koskoca 62 yıl bir 3-4 sene haricinde sağ iktidarlar tarafından yönetilmiş ve adım adım bu hale gelmiş bir ülke düşünün. Akp ne yapsaydı yani ben yiyemiyorum siz yiyin mi diyecekti diğer partilere. Adım adım kusursuz bir işcilikle işlenmiş bir süreç bu. Şimdi kimse akp yüzünden şöyleyiz böyleyiz demesin. Asıl suclu Özaldır,Demireldir,Çillerdir ve daha sayamadıklarımdır. Onlar olmasaydı bugün akp de olmazdı emin olun.
Eksik söylemdir. "Darbelerle gelen sol iktidarların çok mu faydasını gördü bu millet" denilesi serzeniştir.
darbeler ile sol iktidarların geldiğini öğrendiğimiz başlık, iyi değilim.
geçmişi düşüneceğinize, biraz da geleceğinizi düşünün denilesi başlıktır.
Sağ iktidarları, sağ olsun ihtilaller rahat bırakmadı, ne zaman bu ülke yükselişe geçti hemen bir balyoz indi, artık kim kimin kucağında orasını bilmem.
1974 seçimlerine bakın bu ülkeyi 70leri ecevitin merkez solu yönetti, yetmedi 1999 seçimlerinde yine başbakan yaptı dspyi.
sağ iktidar diye bir kavram var mı ki diye düşündürttü bir an. iktidar dediğin sağdır zaten, ülkemde sol oldu mu ki hiç.
görsel bu tabloya bakınca bazı konular anlaşılacaktır, kitap okumuyorsunuz bari resimlere bakın.
bu entry i yazmak için ne içtiysen bende istiyorum böyle bir saçmalığa denilesi başka cümle yok. öncekiler sıçtı akp sıvıyor özeti budur.