bugün

dsp lideri türker'in sözüdür. akp'nin yönlendirme yaptığını ifade etmiştir.

benim de katıldığım görüştür. daha önce de söylediğim akp %30 u geçemez.
yanlış ve neye göre yapıldığı merak edilen tahmin.

halkın tüketim gücü ile alakalı.ne zamanki ihtiyaç duyulanı tüketmek için gerekli olan kredi biter o zaman bu iddianın doğruluk ihtimali güçlenir.
karadenizin köylülerini görmemiş insanların sözüdür.
moral alkışı.
meclisten çıkaracakları pakete muhtaç oldukları için böyle agressifler zaten. bu yüzden yani.
her seçimden önce söylenen sözdür akparti %40 ın üzerinde gene oy alınca görürüm ben dsp liderini.
ne yazık ki sandığa gitmeyecek olası % 20 küsürlük seçmen nedeniyle o akp için kullanılan %32-34 oy da %40-42'ye tekabül edecektir.

geçtiğimiz yerel seçim ve cb seçimi gösterdi ki artık sandığa gitmeyen seçmen ağırlıklı olarak akp'nin icraatlarından rahatsız olan ancak muhalefet partilerine de güvenmeyen sandığa küskün seçmen. akp'nin oyu ise geçtiğimiz senelerde olağan sınırlarına ulaşma noktasına geldi. yerelde ve cb seçimlerinde de zaten akp'nin önceki seçimlere göre oyu artmadı. son dönem pkk ve suriye politikaları nedeniyle akp'nin oyu biraz düşecekse de köylere ve dar gelirliye ciddi bir yardımın da yapıldığını söylemek zorundayım. eğer o yardımlar da yapılmasa akp'nin işi gerçekten çok zordu. ama kırsal kesim ve dar gelirli yapılan yardımlarla adeta erdoğan'a tapıyor. büyükşehirlerin biraz dışına çıkın, köylere gidin. yapılan yardımları sizler de göreceksiniz.
Bir partinin genel başkanı olabilmiş birinin, istatistik verirken kaynak olarak götüm demesi olayıdır.