bugün

bunu iddaa eden
(bkz: akp seçmenine sorulması gereken sorular)
bunları da cevaplamalıdır.
Artık bir işe yaramıyor ne kadar eleştirsek ne kadar hatalarını da açıklasak ne medya toplumu etkileyebiliyor.

Ne muhalif yazarlar AKP li yazarlara olaylara tarafsız gözle baktırtmayı başarabiliyor.

Sanki insanlar bir hipnoz dalgasının içine girmişler çıkamıyorlar..

2002-2012 Türkiye'nin 1990-1995. Yıllarında yaşadığı gibi cahiliye dönemini yaşamaktadır...
Gerçek olması durumunda ülkemizin ne kadar boktan bir ülke olduğunu kanıtlayacak olan iddiadır.
gelmiş ve geçirmiş olduğu gerçeğini hesaba katmak gerekirse ancak yatakta en iyi olan yönetimdir.
Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihini iyi bilmeyen yazar söylemidir. Halk Fırkası sonradan ismi Cumhuriyet Halk Fırkası en son olarak Cumhuriyet Halk partisi olan oluşumun gelmiş geçmiş en iyi yönetim olduğunu bilmeyen yazar söylemidir.
Not: Neden Halk Fırkası'ndan giriş yaptım. Çünkü içerisinde Mustafa Kemal Atatürk vardı. Şimdi ki Cumhuriyet Halk Partisi'nden bahsetmediğimi belirtmek istediğim içindir.
kardeşlerimin kafasını din ile yıkayan, dini alet olarak kullanıp bunun sayesinde oy toplayan parti, gelmiş geçmiş en iyi yönetim olduğu anlamına gelmez.
Şu haber bile bu cahilce başlığın karşısına çıkıp yerle bir etmeye yeter. Adamlar bildiğiniz samanı alamıyor.

Benim tavsiyem bu tarz başlıklara sevinenlerin kafalarındaki beyinlerini toplayıp o bölgeye göndersinler. Türkiye'de asıl saman bunların beyninde.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22373586.asp
http://www.ntvmsnbc.com/id/25414416/
hala aynı fikirdeyseniz size at gözlüklerinizle mutluluklar diliyorum.

tarihi ne kadar biliyor bilinmeyen yazar safsatası.
(bkz: BU MU PRENS)
Sabri Sarıoğlunun gelmiş geçmiş en isabetli orta yapan futbolcusu olduğuda söylenebilir bu kafayla.
(bkz: imralı insiyatifinde gerçekleşen kck operasyonları)
sikilmekten hoşlanan, şemsiye kıçında açıldıkça oh! oh! diye inleyen kişi hezeyanı.
kabullenilmesi gereken gercek. Zira dünyanin en iyi organize olmus devletine ait bir projedir. Düveli muazzama amerikiyye ye sadakat ve hizmette herhangi bir eksik ya da kusurlarina rastlayanin alnini karislamak icap eder.
Geçmiş değil de geçirmiş olmalı. vergilerle falan halka baya bi geçirmişlerdir.
(bkz: Akp nin gelmiş geçirmiş en iyi yönetim olması)