bugün

ajanslara düşen son dakika haberidir.
12 milyon insan bi mitinge geliyosa
akp istanbulda 5 milyon oy fark atar. evet..
20 yapın da ilerde sıkışmayın.
120 milyonluk istanbul da 12 milyonluk katılım az.
Rakamlarla aranız kötü olduğu için ekonomi bu halde zaten ulan aranızda sayı saymayı bilen yok daha.
Yok 50 milyon amk.
Acik olmak gerekirse;

Yok ebesinin ami...
Kesin yaşanmıştır .
Geri alan 5 milyonun acilen evlerinden alınıp hapishanelere tıkılması lazım. Ne demek imamoğlu na oy vermek. PKK ile iş tutmak. Bakın sayın Cumhurbaşkanı zamanında iş tuttuda ne oldu. Azıcık ders alın ders.
onu bunu bilmem ama şunu hepimiz iyi biliyoruz ki %50 alabilecek tek parti ak parti dir .

buda akıl sahibine o kadar güzel ve isabetli rakamlar sunar ki kafasını başka rakamlara takmaz bile .

çünkü muhalefete sorarsın 2 kişi ya vardı ya yoktu der iktidara sorarsın oda iki kişiden fazlaydı der .

o yüzden kutup yıldızı şudur %50 alabilecek tek parti ak parti dir .

muhalefet sizi kandırmasın yani çünkü mecburen işi bu oldu onların .

yoksa onlarda gayet iyi biliyorlar sandıklardan tava sapı çıkacağını .

dimi len sefil muhalefet .

yakın çevremizden alıyoruz bu geri dönüşleri sıkıntı yok yani .
yenikapı burası bu kapı ümitsizlik kapısı değil, her geleni bağrına basar.
12'ye kadar sayamayan terliksi hayvanların iddiası olan sayı. hahahasiktir.
Toplama kalabalık desene şuna...
yenikapı mitingindeki kalabalık insana moral verir mi diye düşündürür.
ben %55 saydım .

sizi bilmem ilgilenmem de zaten .

milletinden haberi olmayan havasını alır oturur aşşağı .

bırak milletten haberi olamamasını millete aptal diyen koyun diyen milletin karşısında duran yafşaklar dır bunlar .

bunların anladığı tek şey osmanlı tokatı aga . başka dilden anlamıyorlar işte görüyorsun şahitsin .

basacan osmanlı tokatını dedelerine bastığın gibi . tarihden ders almak lazım ve onu öğretmek lazım çoluğumuza çocuğumuza .

ders almayı bilmeyen kazanmayı bilemez ve bilemedikleri de ortada üstelik . bir baltaya sap olabiliyorlar mı .

sıkıysa olsunlar bakalım .

kuş ellerinden uçtu çaktırmıyor müptezeller .

karın ağrıları bu zaten !
boş konuşuyorsunuz .

(bkz: %52)

(bkz: tek başına)

var mı ötesi ?

ben de öyle düşünmüştüm zaten .
aynı fotografta defalarca boy gosteren insanlara da çekim yapan kameranın etrafında dönüyorlardı der şimdi biri.

(bkz: tavaf)
imkansız olandır, zira aynı gün kızılay kan bağışı çadırımızda 8 milyon kişi vardı.

bu istanbul’un nüfusu kaç ola ki ?
Aynı yeri chp doldursa enfazla 100000 kişi olur partiye göre genişleyen meydan ak parti yapar.
yalanınıza sokuyum. yok 22 milyon. topu topu 1 milyon 600 bin kişi katılmış. a haber diyo hemde.

(bkz: cumhur ittifakı mitingi 1 m 600 bin katılım olması)