dün akşam gerçekleşen mutluluk verici hadise bu nonoşlar. işe çıkmıştık bizim tıravesti uğur lan, iş adı melis ama. çobançeşme düzlüklerinde pusuya yatıp müşteri beklerkene oldu, bizim uğur iki akp liyi yumrukladı, ölümüne ama.

gergindik zira işlerimiz kesattı. tam üş saat boyunca müşteri bekledik ayol. gele gele iki akp li geldi sonra. aslında normal şartlarda seviyelerine inmezdik ama haplanmıştık, melis in canı sıkılınca.

bi buçuk saat ayakta bekledik, yol kenarında. gelen giden yoktu. melis, "iyesta bebeyim, canım sıkıldı bakınsana bi , ne gelen var ne de giden ayol. ben haplanıcam" dedi. benim de kafama yattı tabi.

çalılıkların arasına girdik sonra, çaktık ikimizde kafamız güzel oldu. bi de cigara yaktık, nası duman çıktıysa itfaye geldi. adamlar itfayeyi aramışlar, "çalılıklar tutuştu. akp liler aaçları kestiler, şimdi de çalılıkları yakıyorlar" diye.

durumu izah etik gittiler. neyse, sonra kendinden geşti melis kafası güzel oldu, yığıldı kaldı. 199 boy, 55 kilo olmasına rağmen. bünye zayıf olunca, ben mesela 150 boy 38 kiloyum ama dipçik gibi ayaktaydım.

bi ara gözüme takıldı, bi doplo yanaştı beyazdı. "polis mi lan bu" diye korktum ama deyillerdi, müşteri gelmişti. hemen atıldım, "sako 5 tale , sako 5 tale" diye koştum doplo nun peşinden, arka camında tuğra vardı.

durdu doplo, "sako ne kadar" diye sorunca kan kasıklarıma sışradı nonoşlar. "dalga mı geçiyorsunuz lan siz, sako 5 tale diye bağırıyorum duymuyor musunuz da sako ne kadar diye soruyorsunuz, siktirin gidin skerim aşkınızın ızdırabını" diyerek tepki koydum sonra, dayanamadım.

şoför olucak akp li, "ne diyo lan bu nonoş" diyerek karşılık verince sustalıyı çektim ben, iki kişilerdi. melis baygın olduğu için kendimi güvenceye almam gerekti çünkü.ama faydası olmadı, barzo arabadan elinde levyeylen inince sustalıyı düşürdüm, bide altıma kaçırmışım farkında olmadan, tam dayağı yiycektim melis yetişti.

ayılmış iki kasığımın çiçeyi. "ufak tefek gördünüz diye karamürsel sepeti mi sandınız lan" diyerek üzerlerine yürüdü bunların. aldı ikisini de eline yer misin, yemez misin. nası vuruyo ama, mitralyöz gibi. 350 den sonrasını sayamadım.

ben bilene korktum. melis in bi elleri var nonoşlar görseniz altınıza edersiniz. orta parmağı 19 santim, gerisini siz düşünün artıkın. neyse, sonra zor bela arabalarına bindi akpli pislikler, badanaj çeke çeke kaştı allahın belaları.

melis in eli yüzü, tangası felan da hep kan olmuştu ama deymişti. ekip otosu geldi sonra "bi şey yok amirim, arkadaşlarlan şakalaşıyoduk" deyince gittiler. bizde eve döndük soora, morelimiz sinirlenmişti çünkü. hofff!!!
Genelde yine akabelilerin yaptığı iştir.. Yine akabeliler, akabelileri azarlar falan.. Kısa bir zaman önce gördük..

Akapeliler, 20 yıldır akabeliler tarafından gondikleniyorlar.. Onlara yumruklanmak az gelir..
Durumumuz yoktu okuyamadık. Zamanında AKP'de siyaset teklifi de geldi ama değerlendirmedik gururumuzdan. O yüzden durumsuz kaldık.
Arkadaşlar travesti ile gaylar kavga etmiş fiyat yüzünden özeti bu bugünde toplanıp cumaya gitmişlerdir.
Boks maçında olacak eylem.
Okullar bir an önce açılsın lütfen.