bugün

Bunlar bir de anayasa hazırlayan adamlar(!) değil mi?
Olsun. Sahtekarlar Ama adamlar namaz kıliy.

görsel
Akape seçmenini etkilemeyecek olan olaydır.
standart akp vekili fazla bişey beklememek lazım.
akabelilerin sürekli bir şeyler yaparken yakalanması ama hiçbir şey olmamasıdır.
O an mecliste olmayan ve yerlerine sahte yoklama pusulası kullanılan vekiller emin olun ki akepe nin içindeki akepenin korktuğu vekillerdir.

Çeşitli bahaneler ile meclis dışında tutuyorlar, "olaki meclis içinde muhalif olmasınlar" diye.

bunu bir yere yazın ve göreceksiniz bu bir gerçek.
imam kırıtirsa, cemaat siritirmis..
Bu adamlar devlet yönetiyor yersen...amk seçimler şaibeli oylar şaibeli her yaptıkları iş şaibeli bitane düzgün işiniz yokmu arkadaş, muz cumhuriyeti çok güzel sende gelsene
chp nin itarızı üzerine ortaya çıkarılan durum.

geçen numan kurtulmuş şöyle diyordu tam olarak; türkiye dingonun ahırı değil ...
he ya değil çünkü türkiye tam olarak, (orjinal adıyla yazalım) ; animal farm oldu.
ne bekliyordunuz adamların yaşam tarzı bu siz yanlış anladınız.
emekli sandığı kanunu'na ilişkin yapılan genel kurulda gerçekleşmiş sahtekarlık olayıdır. chp grup başkanvekili levent gök, akepe milletvekillerinin oylama için yeterli sayıda olmadığını öne sürerek, yoklama istedi.

bunun üzerine yapılan yoklamada akepe'lilerin meclis'te olmayan milletvekilleri yerine kutuya yoklama kağıdı attıkları CHP'lilerce tespit edildi, ne diyelim ki sahtekarlık kanınızda var.

(haber kaynağı ) http://haber.sol.org.tr/t...ndi-meclis-kapandi-181520
trafoya kedi girdiği için meydana gelen doğa olayıdır. yok lan o başkaydı..

alışmış kudurmuştan beterdir..
Şaşırtmamıştır. Başkanlıkta böyle gelecek. Bunların alayı şerefsiz.
Olur arkadaşım o da olur. Milletvekilinin dokunulmazlığı olduğu sürece hepsi olur. Bu tür dalavereler gerçekleştiren milletvekilleri hakkında tutanak tutulsa, dava açılsa sahtekarlıktan, milletvekilliği düşürülse bakın bakalım yapabiliyorlar mı bir daha. Benim kendi öz vekilimin dokunulmaz olması nasıl bir saçmalıktır ya. Vakti zamanında kim koymuşsa bu kanunu büyük hata etmiş.
başlık 'milletvekillerinin' olacaktı ne gariptir başlığa sığmadı .
Yalan diyenler olacaktır. Meclis tutanağına geçmiş olaya yalan diyebilmek bi gariptir zaten hırsızlıkda World class seviyesine ulaşmış bir parti için göt yalayabilmrk daha ayrı bi olay, Allahın verdiği kafatasınızın içinde bi organ var böyle iki loblu nöronlardan sinirlerden oluşan bi ara kullanmaya çalışın fazla yormadan herşeyi göreceksiniz he olmadımı bide ruha bahşedilen vicdan var onu kullanın yada siktiredin böyle devam edin kime ne anlatıyorsak..
Yandaş sosyal medya sayfalarinda goruuyorum bunlar hakkinda dini bütün filan diyorlar, israrla ve yurekten inanarak. Hirsizliktan, arsizliktan baska bildikleri yok ama gel gelelim ''comar'' diye tabir ettigimiz kitle bunlari gormuyor abi, at gozuyle bakiyolar. Sonra comarlara comar diyince biz suclu oluyoruz. iste neymis efendim bizim comar dedigimiz kucumsedigimiz anadolu insani(!) canini ortaya koyarak bizim hayatta kalmamizi saglamis. (bkz: 15 temmuz) ya bi siktirin gidin. Kendi beyniyle hareket etmeyen insanlar bunlar.
görsel
ispattır.
since 2002.
görsel
inanmayanlara kapaktır.
Yuh artık be kardeşim, insanın inanası gelmiyor Nasıl yapılır böyle bir şey, ama bu işin sonunda yine CHP suçu ilan edilir merak etmeyin.
Iyi de ben vatandaş olarak vekili meclise gönderip ayda cebine 16 bin lira koydum.

Yeni anayasa yapılıyorken ülke terör ile kavruluyorken bizim 550 vekil nerede ?
Başka vekil yerine oy kullanmak elbette etik olmayan çirkin bir olay.
Ancak su zor günlerde benim paramı alıp evinde yatan vekile de hakkım zehir zikkim olsun.
Meclisteki terörist ve terörist sevicilerin kazanmasını mı istiyorsunuz derler. Böyle de yüzsüzler işte.
tam sahte oy kullanırken bu cehape zihniyeti bizi gammazladı. zaten
bunlaaağğğğğrrrrr türkiye'nin ilerlemesini, gelişmesini istemiyorlaaağğğğrr.

meclis'i tatil ettirmiş olaydır.
meclisteki mâlum mesele için mâlum vekillerce, orada olmayan partidaşları adına mâlum içerikli oy kullanma hadisesidir ve yine mâlum kesimce;, ee ne var bunda, adına oy kullanılan vekiller de orada olsa aynı oyu kullanacaklardı zaten teknik olarak değişen bir şey yok yani... şeklindeki söylemlerle açıklanmaya çalışılan hadise.