bugün

görsel

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mücahit Avcil'in AKP'liler karşısındaki pozu tartışma yarattı. SÖZCÜ'ye “Yeni değil, 14 Mart Tıp Bayramı'nda çekilmişti” dediği fotoda Başhekim Avcil'in AKP Uşak Milletvekili ve aynı hastanenin eski Başhekimi ismail Güneş ve AKP Merkez ilçe Başkanı Mehmet Bayar'ı hastaneye gelişlerinde el-pençe şekilde karşıladığı görülüyor.  Başhekim Avcil, skandal poz için “Lanse edildiği gibi aşırı bir durumum olmaz. Olağan bir karşılama idi” dedi.

https://www.sozcu.com.tr/...-pence-karsilama-6634821/
abd başkanı karşısında aynı poza milyonlarca oy saçan kitlenin zoruna gitmiştir.
Yok benim yavru yobazım, aklımıza Putin'in kapısında beklemekten bitap düşüp, bulduğu sandalyeye kös kös çöken birisi geldi. Bir de Trump'tan akıllı ol mektubu almış, nereye koyacağını bilememişti.

Len ecevit'in kim olduğunu, abd'ye karşı tutumunu da şahsımın onun tırnağı bile olamayacağını da hepiniz biliyorsunuz.

Olaya dönersek, mücahit ismi çok şey anlatıyor ve şu acıklı sahneyle pek güzel bütünleşiyor.

isterseniz oxford'da okuyun, mümkün değil sizden adam olmaz.

Not: eksileyene kadar, kafadarlarınız neden kul zihniyetli, neden güçlüye karşı köle, güçsüze karşı Cabbar şerefsizler onu bir sorgulayın. Neden böylesiniz? Neden eşeksiniz? Neden utanma hasletiniz yok?
Ak parti zihniyeti derki saltanat zihniyetini getireyim ve insanlar kul gibi davransın hükümdara.işte bu zihniyet in denemeleri yapılıyor,algıları oluşturuluyor,ak partiye el pençe divan durun deniyor özeti bu asla bireysel bir hareket veya yanlışlıkla yapılmış bir şey değil alenen yapılan bir şey.
görsel
El pençe divaan durmuş,herkes yapamaz bunu.
Sıra secdeye de gelecek...

Cumhuriyet Osmanlı torunu eşeklere göre değil.
Allah kimseyi bu pozisyona sokmasın efendim. Ben başhekimin yerine utandım. Dimdik dursana kardeşim, yok bir de secdeye varsaydın.