bugün

eylül ekim gibi aha yazın bir yere. olası bir ekonomik kriz ile beraber gerçekleşmesi beklenendir.

kaynak şimdilik götüm, kaynak götüm ama götüne güvenen biri olara söylüyorum ki kaynağım sağlam.
bir ekonomik kriz, bi kaos hoop asker destekli mhp, chp koalisyonu.

durun hemen yüklenmeyin amk, 3 ay sıkın dişinizi tutmazsa o zaman tekrar konuşuruz.

edit: la olm ne adamlarsınız amk. şu entryde oylanacak hiç bir sikim yok! çok mu zorlandın değerlendirmekte ver eh işte ni geç. 50 kişinin yarısı eksilemiş, yarısı artılamış. ben olmasını temenni etmiyorum ki!

allah belasını versin akp hükümeti 3 aya yıkılsın desem anlayacağım ama benimki bir öngörü. neyse iddaya girmek isteyen arkadaşlar, yok öyle bişe kaynağım değerli, ya olmazsa. *
at yarışlarında tüyocular vardır. duyum ganyacıdan galiba ?

tek geç sen onu . 3 aylık süreç kısa gibi geldi .

biraz daha çık , çık sen .
(bkz: rüyanız hayrolsun)
kınacılarda akabinde kınacıların depolarında kına kalmamasına neden olacak tespitdir.
"rüyanda mı gördün?" Demezler mi adama. Kaynaklara vesile olan o göt ne muhterem bir kişilikmis dikkat et ayrı eve de çıkmak ister. (keşke olsa o götü ısırırım) alenen swh.
10 yıldır beklenenin 3 ayda olacağını savunan önermedir. olma ihtimali yüzde sıfırdır.
öncesinde bir tutam davul tozu, bir tutam minare gölgesi ve biraz da kertenkele kursağı ağır ateşte yavaş yavaş kaynatılır, ardından genç toy bir kemocan ayaza karşı domaltılır ve tenasül uzvuna bu karışından bir miktar sürülür. oh derse işlem tamamdır.

(bkz: itin duası kabul olsa)
bir seçim daha göremeyeceği doğrudur lakin, 3 ay biraz az be hacı. gerçi temennimiz bu yönde yani inşallah yıkılsın bu parti.
tuşların yanlış basıldığı bir fikir.ay değil sene olacak,matematikte sıfırın önemi yok 3 ün yanında bir de 0 olacak.

ak partili değilim,sadece gerçekler.
olabilir belkidir. götünden bal damlıyor diyeceğim ama 3 ayda biraz zor gibidir.
(bkz: köpeğin duası kabul olaydı gökten kemik yağardı)
(bkz: üç gün dedin beş gün dedin)
(bkz: akp iktidarının gitmesi için ekonomik kriz istemek)
inşallah amin.

edit: köpeğin duası diyenler; önce kendi önlerindeki kemik kırıntılarını temzilesinler. ağızlarındaki salyaları silsinler.
pek mümkün görünmeyendir. hele ki asker destekli olması çok mümkün değil. asker mi kaldı ki dışarda. ki olduğunu düşünürsek bile chp ve mhp gibi karşıt görüşlü iki partinin koalisyonu ülkeyi şimdikinden beter duruma sokacaktır, sonrasında ise daha amerikancı bir parti gelip yine iktidarı götürür. her şekilde sonuç hüsran yani, üzgünüm.
beklenen, istenen, gerçekleşmeyecek olan öngörü. yıl oldu 2013 hala devam ediyorlar.