bir kere gelinen dünyada, en güzel şeyleri yaşamamız gereken yaşlarda akp hükümeti ile karşı karşıya kalmak.

tek tek sebep saymaya gerek yok. ben kendimi bu ülkeye ne kadar ait hissedemiyorsam ve istediğim mütevazi hayatı bile yaşayamıyorsam suçlusu yönetenler ve karar verenlerdir.

90 dan itibaren gelen nesil kayıp nesil artık. geçmiş olsun.

edit: ahmak arkadaşlara sesleniyorum. benim yaşamadığım yıllar beni hiç ilgilendirmez. ayrıca geçmişte yaşayanın geleceğini s*kerler sizinki gibi. sizin gibi saprofitler yüzünden kurunun yanında yaş da yanıyor.

edit 2: yine her zamanki akp jargonuyla geri dönüşler alıyorum. chpyi savunan veya partizanlık yapan biri yok karşınızda, biraz göte göt demeyi öğrenin asalak ibneler.
öyle mi dersin !

peki bu ne dir !

https://www.youtube.com/watch?v=HQIbBiH_KeM&t=3s
chp alacağına akp alsın . akp nin kökleri bin yıl öncesine kadar dayanıyor .

chp ise 100 yıllık ! 100 yıl öncesini inkar etmeleri tanımamaları tesadüf değil heralde !

iyi mi böyle .

peki şöyle iyi mi ?

israf sevmeyen belediye başkanı .

https://www.youtube.com/watch?v=zruP7hMwIPY
Akp hükümetinin müslümanların geleceğini korumasıdır o. Sizin özgürlük anlayışınızı çok iyi biliyoruz.
tipik çürümüş kokuşmuş 50 senelik muhalefet ağızları bunlar .

bunlardan artık 30 sene öncesi gibi oy toplanmıyor !

bilakis o kafa sayesinde kaybediyorsunuz .

lütfen devam ediniz .
Vermeye müsait olduktan sonra alıcı nasıl olsa çıkar. Alıcının kim olduğunun ne önemi var.
Chp kaç nesilin hayatını çaldı? Boş yapmayın boş. Üniversite yoktu, bölüm azdı, puanlar kol gibiydi. Şimdi okumakta kolay, iş kurmakta.

Anca oturduğunuz yerden bidi bidi? Hayır ne olacaktı? Sen yat evde , karı kız peşinde koş hukuk fakültesinden gelip bizim okulumuzda okur musunuz mu diyecekler?

insanlar açlıktan bahsediyor. Hastanelerin yoklugundan bahsediyor. Adam doğal gazlı evinden geleceğimizi çaldılar diyor. Sen kanserin para ile tedavi ettirilebildigi yıllardan bahset.

Isinize gelmiyor ki? Alışmışsınız tembelliğe. Kabullenemiyorsunuz? 3 kuruş para bulan hoop bedelli askerlik yapıyor. Yine de neymis ak parti geleceklerini çalmış. Elini kolunu mu bağladılar? 2 tanr dil öğrenemedin?

Elini kolunu mu bağladılar gidip çalışıp birikim yapamadin. Ama durun ya pelinsu' yu yataga atmanız için araba kiralamaniz, içki ısmarlamamız ve tüm boş vakitlerinizi taksim' de vs. geçirmeniz gerekliydi.
Siyasal islamın sevgili miniklerimize armağanıdır.
sadece bizim değil bizden sonraki nesilin de aldı.
kafayı kullanıp milletin sevgisini saygısını güvenini kazanma sandıklara 20 sene gömül sonra gel burda 3 ün 5 in peşine düş .

siz daha çok kaybedeceksiniz .

cehape nin tek partili dönemleri bitti artık çok partili geldi cehape bitti !

boşuna debeleniyorsunuz boşuna 60 seneden beri kaybediyorsunuz 20 seneden beri söylüyorum bunu size ben .

ama mecbursunuz yapageldiğinizi yapmaya çünkü kafanız bu kadar çalışıyor !
Cumhuriyetin fabrikalarini satıp gecmisimizi, borc yapıp gelecegimizi satmislardir.