bugün

aşkım tayyip diye kaşkol takan kadındır.
cengiz aytmatov'un "mankurtlaşmak" olarak tarif ettiği seviyeye varmak üzere olan "sürü"leşmiş kadındır.
(bkz: sürüden ayrılın)
(bkz: ortalama akp seçmeni)
günü gelir farklı yerlerine farklı parti amblemleri tıkıştıracak olan kadındır.
Tayyibin yakışıklı olduğunu düşünen ve kocası akp li olan moronun tekidir.
oradan buradan resmi bulunup, "akpli" damgası vurulan kadındır. araştırılsa türk olmadığı ortaya çıkacaktır. türk'ü geçtim, bulunduğu yer türkiye bile değildir. (bkz: hatalıysam ara 0767-656-5496)
öyle böyle fanatik değildir. evine nasıl bağlıysa öyle bağlıdır partisine. akp dışındaki her türlü görüşü reddeder. bizim kasabada yapılan belediye seçimlerinde açıkça gördüm bunu. kadın, aday olan yakın akrabasına değil akp den aday olan diğer adaya verdi oyunu. böyle bir çok kadın var. kocası başka bir partiye oy verirken kendisi gizliden akp ye oy veren. tabi herkesin oy özgürlüğü var. buna hiç kimsenin bir şey demeye hakkı yok. ancak bu özgür iradesiyle de vermiyor ki. kadın bir kere bir şeye kandı mı o noktadan asla ayrılmıyor. bunda etkili olan şeyde, tabi bizim kasabaya göre genelliyorum, bu kadın kolları toplantıları, evde yapılan kuran okuma toplantıları, altın günleridir. buralar tabiri caizse tam karar alma mekanizmalarıdır. kadınların burda akıllarına bir giriyorlar sonra kumanda onların ellerinde.
kafadan kontaktır. azıcık.
Eğer başörtülüyse ak parti amblemi taşıyan başörtü takması ihtimaldir.

(bkz: gördüm)
Koyun sürüsünün bir kısmında ki koyun kadın !
dikkat edildiyse ampul yanmıyor, denilmesi gereken kadındır.
görsel
(bkz: sucker)
her daim formunu korumak için çabalayan sporunu eksik etmeyen kadındır. ne de olsa tayyip efendi 3 çocuk bekliyor ondan. hadi benim kara goçuma.

http://inciswf.com/1318368374.swf
ampülün 100'lük olması muhtemeldir.
zira aşağısı kesmez.
fanatizim miktarı ile doğru orantılı olarak ampülün watt'ı artar.
hava da kara tayyip erdoğana verir, bu kadın.
ağzına almıştır.*

editasyon: ağzına alan başkaları da varmış.
ampule boy vermiştir.