bugün

Akape kadın kolları başkanının partideki başka bir kadının maaşına ve telefonuna el koyması skandalı.

--spoiler--
AKP Adıyaman il Kadın Kollarında Tanıtım ve Medya Başkanlığı'nda çalışan bir kişi, il Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş’ün banka kartına ve cep telefonuna el koyduğu iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Şöyle ki Perihan Gümüş bana hitaben, ‘Ben Ak Parti Kadın Kolları Başkanıyım, benim sayemde işe girdin seni ben işe koydum bu nedenle maaşını bir süre yani Eylül 2020 tarihine kadar ben çekeceğim daha sonra maaş kartını sana iade edeceğim’ demişti.

Dün Perihan Gümüş'ün evinde konuşmamız devam ederken Perihan Gümüş'e hitaben ‘Başkanım ben evlilik yaptım paraya ihtiyacım var benim maaş kartımı Eylül ayında verecektiniz. Ben maaş kartımı istiyorum’ dedim.

O da bana paraya ihtiyacı olduğunu kartı veremeyeceğini söyledi.
--spoiler--

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...artina-el-koymus-6090176/
Bunlar varya kan emici kan. Şimdi muhtemelen bu kadının her yanı dolma gibi sarılıdır sorsan hepsi dindar ama ver yesin haramı.
yine sözcü yine yeni aspargas haberlerden biridir. ulan ben rte nin yerinde aynı makamda olsam bu gazeteyi halk tv yi sol görüşlü ne kadar basın yayın organı varsa kapamazsam adam değilim. adamda evliya sabrı varmış. evet...
isim yok kimlik ve cinsiyet belli değil. karta mart/2020 de el koyduğunu ve buna mukabil aylık elden 800 tl aldığını ve ayrıca telefonuna da el koyduğunu söylüyor. Sonra bu müşteki, şikayetçi olduğu il başkanı kadının bunu evine çağırdığını ve kendisinin de gittiğini söylüyor. Peki ama neden hemen martta değilde kalkıp şimdi şikayet ediyor? Açıklamalar Pek güven verici değil. Zira Muhtemelen söylemediği başka şeyler de var ve bunların arasında başka bir mesele var. Olay görünen boyutundan farklı ve bambaşka olabilir..
Bir tuhaflık var. Kartı istemesine gerek yoktu.
Bankaya kayıp ilanı verip yeni kart alabilirdi.

Haber yalan haber gibi gelse bile, bir akabeli olması hasebiyle kafasının bu denli çalışmamış olabileceğine de yorulabilir.

Zira miting alanlarında kendisinin göt kılı olduğunu iddia eden seçmende bu kitleden.
ifade eksik, tutarsız.
Büyük ihtimal bunun altından para karşılığı işe yerleşme olayı çıkabilir.
adıyaman gibi yerlerde seçimler formalite olduğundan, o kadın bir aşiretin reisinin karısı falandır. bu yüzden işe soktuğu kişiyi marabası görüyordur. bizim gasp gördüğümüz olayı o hak görüyordur.