bugün

Akit dincidir, ak parti de din siyaseti yaptığı için sık sık ortak paydada buluşurlar. Ancak ak Parti'ye en yakın medya organı asla değildir. Hatta birçok konuda çok sert eleştirileri olmuştur. Akit'in duruşu bellidir. Görüşleri bana taban tabana zıt olsa da duruşunu takdir ediyorum.

A haber, beyaz tv, Kanal 24 gibi yalakalar dururken akit için en yakın demek cahillikten başka bir şey değil.
herhalde akit tv yakınından biri kamu kurumuna torpille atanamadı o yüzden bu haberi yaptılar.
Duran saat bile günde iki kere soru gösterir.
---spoiler---
iğneden ipliğe her şeyi dolarla alıyorsunuz. Sayın Bakan bu açıklamayı yaparken, giydiği ceket, kullandığı kalem bile dolarla geliyor bu ülkeye.
---spoiler---

titreşimli yüzüğü de eklemeliydi.
Akit zaten yeri gelince oturma organına oturma organı diyor. Bağnazlık halk tvye mahsus.
Fareler gemiyi terk ediyor.
işte bunlar hep 2020.

Kıyamet yakın meşaleleri yakın.
akitin ne kadar medeni ileri görüşlü gazete olduğunu gözler önüne seren acı ama çarpıcı gerçeklerden biridir.. evet hatta net ötesi...
çok ayıp etmişlerdir.
bunlar artık soylucu oldu demek ki.
şahsen ben damatçıyım. en azından saçı var.
karamsarlığın tüm vatandaşlarımızın içinde büyüdüğü şu günlerde gençliğe umut olan sayın bakan her geçen gün daha da umut olmaya devam ediyor.

gençler ''bu bakan olduysa bende bir çok şey başarabilirim'' diyor ve az da olsa karamsarlıklarını kenara bırakabiliyorlar.

akit tv sunucusunun dahi şirazesini kaydıran sayın bakan (bakın burası çokomelli) en sonunda sayın ve kayın babasından dayak yiyecek olmasından endişe ediyorum.
Tövbe bismillah dedirtir.

Akit tv.. Eleştirmek.. Berat albayrak'ı...
Yemekhanede çıkan yemekleri araştırılmalıdır, birileri çorbaya, pilava bali sıktı, kesin!
Bozuk saat bile arada doğruyu gösterir derlerdi de inanmazdım. ilginç.
bir sus payı haketmişlerdir.
Ak-iti bilmesek iyi bir bok olduğuna inandiracaksınız cidden. Yeri geldiğinde eleştirirmiş felan.
Hassiktir oradan!

Kesin çıkar kavgası başladı, kesin.
olabilecek muhtemel senaryolar:
1) rtük akit tv'ye idari para cezası verebilir,
2) rtük akit tv'yi 5 gün kapatabilir,
3) akit tv sunucunun işine son verebilir,
4) akit tv başka bir programda yalayarak kendisini affettirir,
5) yarın biri çıkar her şeyin suçlusu kılıştar ve cehape zihniyeti der konu kapanır.