bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  akbank'ta hesabınız varsa, bir çok işleminizi şubeye gidip personelle yüzgöz olmadan yapabileceğiniz yerdir.
  3 -1 ... beyazyelkenli
 2. 1.
  personelinden daha iyi çalışan internet bankacılığı şubesi.
  ... pelin
 3. 2.
  yüksek bir kar ettiğini açıkladıktan sonra 1500 kişiyi işten çıkarmış bir banka olarak antipatik bir bankanın internet şubesi haline gelmiştir, kullanmak insanın içinden gelmemektedir. antipatik bir bankanın internet şubesidir.
  1 -1 ... karl marx and spencer
 4. 3.
  nakit avans çekmek istediğimde benden bir parola isteyen, aklıma gelen tüm parolaları saydırmama rağmen hatırlamadığım bir parolayı ısrarla isteyerek bu parolayı girememem suretiyle parolamı iptal edip yeni bir parola almak için şubeye gitmemi öneren internet şubesidir. lakin ben öyle bir parola tanımladığımı hatırlamıyorum. internet şubesine giriyorum ama nakit çekmek için başka bir parola istiyor. söz konusu parolayı akbank şubesindeki insan da pek bilmiyor. gerçi şahsen görüşmek kısmet olmadı kendisiyle, sürekli meşgul.

  neyse efendim, kaybettiğim parola sayesinde bazı özelliklerini kullanamasamda (nakit çekmek, havale, eft yapmak vs..) idare eder bir internet şubesidir. benzerlerine oranla hep bir eziklik barındırdığı hissi uyandırır bende. tasarımını da pek beğenmem.
  1 ... aoms
 5. 4.
  türkiye'nin en fırsatçı bankasının internet şubesi işte. gerçek şubesinden ne fayda gördük ki internet şubesinden görelim.
  1 ... eurasian
 6. 5.
  btm ler çıktıktan sonra eft hariç pek kullanılmayan hede.

  akbank'ın şube pesonel sayısını azaltmak, istihdamı kısmak, maliyeti düşürmek için tüm müşterilerine "zorla" tavsiye ettiği sistemdir aynı zamanda. bak buraya yazıyorum, çok yakın zamanda bankacılık diye bir iş kolu kalmayacak, herkes kendi işini kendi görecek internetten, şubelerde ise sadece atm-btm ler hizmet verecek. sonuç olarak banka sahipleri paranın amına koyacak.
  ... happylover
 7. 6.
  dandik bankanın dandik internet şubesi. Hisse senedi işlemi yapmak ölümdür. Ekranda saatlerce Lütfen Bekleyiniz... yazısını seyredersiniz.
  1 ... esrar dede
 8. 7.
  Allahın belası sisteme sahip internet şubesi. Aldığınız hisseleri satamadığınız, günde rahat rahat bir işlem bile yapamadığınız internet şubesi. Bana bekle diyor, borsa da beklenir mi amnk!. Garanti gel kurtar beni bu ellerden.
  ... esrar dede
 9. 8.
  insanları 3 kuruşa çalıştıran bankanın internet şubesidir. kesin asgari ücret veriyordur internet şubesi çalışanlarınada. akbank tan nefret ediyorum.
  ... bekido
 10. 9.
  444 25 25 arayarak sistemlerinin firefox gibi bir browser ı desteklemediğini öğrendiğim internet şubesi. Explorer ı destekliyormuş.

  (bkz:
  firefox)
  ... esrar dede