bugün

akbank'ta hesabınız varsa, bir çok işleminizi şubeye gidip personelle yüzgöz olmadan yapabileceğiniz yerdir.
personelinden daha iyi çalışan internet bankacılığı şubesi.
yüksek bir kar ettiğini açıkladıktan sonra 1500 kişiyi işten çıkarmış bir banka olarak antipatik bir bankanın internet şubesi haline gelmiştir, kullanmak insanın içinden gelmemektedir. antipatik bir bankanın internet şubesidir.
türkiye'nin en fırsatçı bankasının internet şubesi işte. gerçek şubesinden ne fayda gördük ki internet şubesinden görelim.
btm ler çıktıktan sonra eft hariç pek kullanılmayan hede.

akbank'ın şube pesonel sayısını azaltmak, istihdamı kısmak, maliyeti düşürmek için tüm müşterilerine "zorla" tavsiye ettiği sistemdir aynı zamanda. bak buraya yazıyorum, çok yakın zamanda bankacılık diye bir iş kolu kalmayacak, herkes kendi işini kendi görecek internetten, şubelerde ise sadece atm-btm ler hizmet verecek. sonuç olarak banka sahipleri paranın amına koyacak.
dandik bankanın dandik internet şubesi. Hisse senedi işlemi yapmak ölümdür. Ekranda saatlerce Lütfen Bekleyiniz... yazısını seyredersiniz.
Allahın belası sisteme sahip internet şubesi. Aldığınız hisseleri satamadığınız, günde rahat rahat bir işlem bile yapamadığınız internet şubesi. Bana bekle diyor, borsa da beklenir mi amnk!. Garanti gel kurtar beni bu ellerden.
insanları 3 kuruşa çalıştıran bankanın internet şubesidir. kesin asgari ücret veriyordur internet şubesi çalışanlarınada. akbank tan nefret ediyorum.
444 25 25 arayarak sistemlerinin firefox gibi bir browser ı desteklemediğini öğrendiğim internet şubesi. Explorer ı destekliyormuş.

(bkz:
firefox)
gördüğüm en kötü internet bankacılığı rekorunu yine kendisi kırmıştır.

bir kurtulabilsem dedirten şubedir.