bugün

rtenin türkiye cumhuriyeti için yaptırdığını iddia ettiği, lakin "bakın ben yaptırdım, sakın unutmayın." edasıyla adını AK koydurduğu gereksiz yapı. türkiye cumhuriyetine sorsalar, yeni bir saray mı istersiniz yoksa o parayla sizin asgari ücretleri mi yükseltelim?, tabi ki bazı gerzekler yine de saray isteyeceklerdir.
gidip odasinda kalamayacaksam dusunda yikanamayacaksam turkiye cumhuriyetinin degil.bizzat ozel mulkundur. cb krallar gibi yasasin ben kapisindan bakarken saray hepimizin diyeyim oyle mi.?
evim yokken nasıl sarayım oldu diye hayretle düşündüren açıklama.

yerleşeyim o zaman yavaştan amk. elektrik parasını nasıl ödeyeceksem artık.
bu kadar aydınlatıcı bilgileri sözlüğümüzde görünce insanın içi bir hoş oluyor.
oysa biz burayı başka devletin olarak biliyorduk.
Bugune kadar kapisindan tek sivil girememis cankaya koskunde yatip kalkmayi hic dusunmemis andavallarin danismasina kadar gidebilecegi maruzatini soyleyebilecegi bir yer olarak evet turkiye cumhuriyetinindir.
cumhuriyetin, milletin olabilir kimse aksini iddia etmiyor, kimse tapusunu birileri üzerine yaptı demiyor zaten. fakat birilerinin bir yerlere damgasını vurmak istediği, birilerinin iz bırakmak istediği de gözden kaçmamalı şüphesiz.
eleştirilen durum, ülkemizin böyle şatafatlı aksaray'lara ihtiyacı olmaması, böyle israfa lüzum olmaması efendim.
babanın olacak değil ya tabiki Türkiye Cumhuriyetinindir dedirten başlık. not: saraya tepkiler fazla maliyeti yüzünden.
galatasaray da öyle.