bugün

Kadına şiddet bunların en başında gelir. Bir Ak partili olarak kadına şiddet konusunda hükümetin gerekeni tam anlamıyla yapmadığı düşünüyorum. Caydırıcı cezalar olsaydı bu kadar kadın ölümleri olmazdı.
(bkz: atatürk ilke ve inkılapları)
eğitim bu konular arasında en önemli olanıdır. zira yıllardır eğitim bakanı olan bakanlar aslında eğitimden zerre kadar anlamayan bakanlardır. eğitim alanın da uzman olan doğru dürüst bir bakan göremedik henüz. buna ek olarak daha bir çok sorun vardır eğitimle ilgili. umuyoruz ki en kısa zaman bir asırdır çözülemeyen eğitim sorunu çözülür.
eğitim.

bunca önemli sorun varken tablet gibi bir garabete imza atılabiliyor.

(bkz: ben bu yazıyı başbakan erdoğan a yazdım/#15182520)
(bkz: hangisini söylesek acaba)
adalet ve insanlık.
4 kadın..

her türlü şeriatı getirdiler ve getirme planındalar ama bu konuya değinmiyorlar..
akp'nin yetersiz olmadığı konular var mı diye düşündüren hede.
tabi bir de kendi askerine düşmanlık yapan düşmana askerlik yapar diye bir söz vardır*.
bankaların hortumlanması konusunda çok yetersiz kalmıştır. halbuki chp, dsp, anap, dyp bu konuda çok başarılıydı. her 5-6 yılda bir bankalar hortumlanır, tüsiad patronlarına ucuz krediler dağıtılır faturasını da gariban millete ödettirilirdi.
dilim tutuldu, elim tutuldu, ben birşey yazamayacağım satırlara sığmaz söyliyeceklerim.
Buraya yazmak çok uzun gelecek fakat Akp' nin yapmadıkları kadar yaptıklarını da söyleyerek sezar' ın hakkını sezar' a da verelim. Mesela en organize soru verme. iranda yandaşlara arazi peşkeşleme. Askerlerin tutuklanması vs vs.