bugün

asrın liderimiz, ümmetin ışığı, dünya durdukça başımızda durası reisimiz, başkomutanımız, efendimis her şeyimiz recep tayyip erdoğan'ın az evvel istanbul mitinginde sarf ettiği söz.

chp, hdp felan bunların hepsi lgbt'ci imiş, ama ak bardide asla lgbt'ci olmamış, olamazmış...

miting alanındaki yüzbinlerce kişi de erduvan'ın bu sözlerini çılgınlar gibi alkışladı iyi mi?

peki madem sizde lgbt'ci yok ve olamaz, bunlar nedir babuş?
görsel
görsel
görsel

sevgili erdoğan, yukarıdakiler yeni, ama hatta bak yıllar öncesinden, zamanın ötesinden de kanıtlarımız var...
görsel
l , g , b veya t olabilir. Neden olmasın ki.
LGBT ideolojistleri yok, bu da doğru.

lgbt ideolojisini isteyenler, yallah cehapeye.
Olm 50 yıl çok başbakan cumhurbaşkanı gördüm de...

Halk olarak bize "ibne" diyeni ilk kez görüyorum.

Ayıptır...
Hani biz marjinaldik ayollhhh.

Swh...
kılıçdaroğlu - lgbt aile yapisini bozmaz

lgbt - kılıçdaroğlu, fahri üyemizdir.

reis mesnetsiz iddialarda bulunmaz.

https://m.sabah.com.tr/gu...i-bozmaz-demisti?paging=2
--spoiler--
reis mesnetsiz iddialarda bulunmaz.
--spoiler--

28 Nisan 2018
izmir Mitingi “Yahu bundan 15 sene önce şu koskoca izmir’in doğru dürüst bir havalimanı var mıydı?” diye sordu ve kendi yanıtladı: “Ya biz geldik, Adnan Menderes Havalimanı’nı yaptık ya.”

Gerçek: izmir Adnan Menderes Havalimanı 1987 yılında Özal tarafından açıldı.

1 Haziran 2018
Adıyaman Mitingi “Adıyaman’da havalimanı var mıydı? Biz yaptık biz.”

Gerçek: Adıyaman Havalimanı 1998 yılında hizmete girdi. 2001 yılına kadar da düzenli seferler devam etti. Ancak Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen tarifeli seferler 2001-2005 arasında durduruldu. 2005’ten sonra yeniden başladı.

7 Haziran 2018
Mersin Mitingi “Adana-Mersin demiryolunu yeniledik, seyahat süresini düşürdük. Mersin-Silifke arasını hızlı tren hattına bağlamayı planlıyoruz.”

Gerçek: Silifke-Mersin arasında demiryolu hattı bile yok

7 Haziran 2018
Tarsus’ta Turizm Bölgesi ve 600 Yataklı Devlet Hastanesinin Temel Atma Töreni “Cumhuriyet Halk Partisi, biz gelince yıkacağız diyor. Öbürü biz satacağız diyor. Hatırlayın birinci köprüyü Süleyman Demirel yapmıştı. O zaman ki komünistler ne diyordu: Biz köprüyü satacağız diyordu. Rahmetli Özal da satamazsınız diyordu. Ne oldu? Neyi satıyorsun? Bu millet sizi mezara gömer.”

Gerçek: 1983 seçimleri sırasında, televizyondaki bir tartışmada Özal’ın, Boğaz Köprüsü’nü satma vaadine karşı, Halkçı Parti Lideri Necdet Calp, yumruğunu masaya vurup “Satamazsınız beyefendi, sattırmayız” demişti.

8 Haziran 2018
Muhtarlar Toplantısı “Ben 75 öğrencili sınıflarda okuduğum zaman, tek partili dönemdi, yani CHP’nin iktidarda olduğu dönemdi.”

Gerçek: Erdoğan, 1954’te, yani çok partili hayata geçildikten 4 yıl sonra doğdu. ilk ve ortaöğretim yaşamı boyunca CHP hiç tek başına iktidar olmadı.