bugün

o zaman terör örgütü bdpye oy verelim ne de olsa akpyle barış sürecindeler kardeş parti sayılır.
(bkz: tebrikler günün göt kılı seçildiniz. Ne zaman adam olacaksınız ki?)
"verenler olmasın o?" dedirten tespittir.
o değil de neden 93. doğum tarihin mi?
bdp pkk akp üçlüsünün devleti yönettiğini vatanı bölüşüp ayrıştırdığını apo emrinde kandildekilere on bin kadro verildiğini mitin başında hakan fidan gibi türk düşmanı bulunduğunu var sayarsak evet biz hainiz.
uzun yazınca troll sanılınmıyormuş.
aslında yüzde doksan 13 hainlerdir.
bunu söyleyen %100 vatan hainidir.
Hiç bu kadar saçma bir yazı okumamıştım. zamana yazık oldu.
Yapılan bunca icraatı görmeyip, üstüne son dönemlerde oynanan oyunlarada aldırmayıp hala ak partiye oy vermemek evet hainliktir.

Genelleme yapmayarak %7 lik kusurlu kısmı ayırt eden çok değerli yazarımızı herkesin tebrik etmesi gerekir mesela ben olsam hepsi haindir diyerek işin içinden çıkardım ancak kendisi üstün zekasını ve tespit yeteneğini bir kez daha bizlere göstermiştir.
(bkz: %7 i evlerinde zor tutuyoruz) dedirtir.
Vatan hainliği ile itham etmek ne kolay dimi? vatandaşlık görevlerine bakalım o zaman.

1- Kanunlara Uymak
- ergenekon ve balyoz ile suçsuz üst düzey askerleri, adaleti şaşırtarak, senelerce hapiste tutmak, kanunlara uyulduğunun göstergesidir.

2- Vergi Vermek
- ayakkabı kutularının içerisinden çıkan milyonlar verilen vergilerin ne amaçla kullanıldığının göstergesidir.

3- Askerlik Yapmak
- askeri personele karşı bir tutum oluşturmaya çalışmak ve bedelli askerlik ile türk erkeklerinin askerlikten bihaber şekilde yaşamasını sağlamak ve olası bir savaş durumunda, müttefiklere mecbur kalmak bunun bir göstergesidir.

4- Seçimlere Katılmak (Hem hak hem de görevdir.)
- çok bir şey söylemeye gerek yok, kaybedilecek bölge olduğunda ülke genelindeki trafolara intihar bombacısı olarak yetiştirilmiş kedileri yönlendirmek suretiyle, oyları kazanmak, bunun en büyük göstergesidir.

Ayrıca, bu elektrik kesintisi öncesinde chp'nin kesin olarak önde bulunduğu bölgenin, elektrik kesintisi sonrasında akp'nin almış olması, tüm avrupa'da belgelenmiş ve almanya parlemontosunda bulunan türk millet vekillerinin yaptığı açıklamaya göre, ülkeye duyulan güven ve demokrasi anlayışını zedelemiştir.
Aktroll team işbaşında.
(bkz: donuz).
sonuna kadar doğrudur, kralı gelse bu tespit sallanmaz.
Kısmi olarak ailemin düşüncesi. oranı bilmem ama ak partiye oy vermezsem yarın bunun hesabı bana sorulacakmış öyle diyorlar. hatta annem olayı hak meselesine getirdi. Eğer mhp ye oy verirsem hakkını helal etmeyecekmiş. ikna çabalarına bak.
haydi troller elele kardeşçe seçime vatan Hainiymiş vermeyenler duysunlar görsünler en iyi biz troller.
haydi troller elele kardeşçe seçime vatan Hainiymiş vermeyenler duysunlar görsünler en iyi biz troller.
görme engelli kardeşlerimizle dalga geçen cıncık ağızlı bir parazitin sıçmığı.

--spoiler--
%7 de görme engelli kardeşlerimizin falan payıymış ondan onları hainden saymıyoruz.
--spoiler--

darısı senin gözüne olsun amip.
vermiyom sizin gibi verici deilim bu ulkede verici hirsizlik yaoan katliam yapan haindir .akp parayla reklam yapan serefsizler kalemlerinn ucu sivri olur ha iste o gotunuze girsin.
akp'nin demokrasiden anladığı bu kadardır.
tersgelimi doğru olan önermedir.
Akapeye oy verip bir de vatanseverim mi diyorsunz bre zındıh?
ak parti'ye oy verenlerin %100'ünün hırsız ve günahkar olmasından iyidir.

(bkz: dindar insanların oy kullanmaması)
size yazılacak tek şey; yatacak yeriniz yok.
(bkz: yüzde doksan üç nokta beş yüz seksen dokuz)