ilk milli uçaktan sonrasını zekam yetmediği için okumadım.
sonra da diyorlar ki bu halk bunu hakkedecek ne yaptı? 2002 amk. herifler koltuğa kök saldı. tipik hanedanlık. etli ekmek beyinli evladım.
çoğu 120+ iq ya sahiptir.

ya oy verenler?
ilk milli uçak ?
dünyanın en büyük asma köprüsü ?

bunlara inananların zeka seviyesinden kat kat fazladır..
Şüphe ederim.
more than enough.
Şimdi, güleyi mi, küfürmü edeyim bilemedim!...

Oy verenlerden, epey bi yüksek olduğu kesin.

Örnek:( götünün kılıyık.) Diyeni duymazsınız.
http://www.youtube.com/watch?v=ZnsftqyDGLQ
http://www.youtube.com/watch?v=mfTxE4w322U

(bkz: akp eğitim politikası)

okuma yazmam olmadığı için okuyamadım. o derece cahilim ki... biri bana anlatsın şimdi nediyo bu?
Normal zekaya sahip bir adamdır. asıl sıra dışı olan ak parti propagandalarını koşulsuz inanıp, hiç sorgulamayan kendi tabanının zeka seviyesidir.

Dünyanın en büyük düşmanı cehalettir.

icraatlara gelince, hangisine cevap vereceğimizi şaşırdık. (burada bu zeka farklı anlar) ama normale yakın insanları hesaba katarak yazıyorum...

milli uçak projesi. Saab'ı satın alarak mevcut uçak mühendislerini kullanarak uçak üretmek istedik. Ama GeneralElectric, kritik teknolojinin anlaşmanın içinde olmadığını belirtti. Sonra çin aldı.

ardından bae ile anlaştık. (Bilmeyenler için bae ingiltere'nin mit si gibi savunma teknolojileri konusunda ileri düzeyde) ancak bu darbe olayı ve ardından hükümetin idamı konuşması gibi şeylerden dolayı bae mühendislerini geri çekti.

kısacası şu anda milli uçağımız o gördüğünüz detaysız ve kimliksiz başlangıç konsept tasarım görsellerinde kalmış görünüyor.

oysa her yere imam hatip yapmışsın tabanı imam hatipten mezun o çok güvendikleri, ülkeyi yarınlara taşıyacak bir dünya adam var, yaptırsana o adamlara çift motorlu fighter. şöyle pak-fa ile f-22 ayarlarında...

bu denli zeki ak parti tabanını milli uçak çıkmazımız ve uzun irtifa ve menzilli hava savunma sistemimiz konusunda yardıma çağırıyorum. hemen halledin şu işi S-500 (rusya nın şu anda geliştirmekte olduğu sistem) ayarında olsun.
(bkz: sebahattin sen yine de ülkemizi o kadar küçümseme)
Niye soruyorsa... anlatsak anlayacak sanki osman.
ak partililerin yanına yaklaşamayacak kadar düşüktür. kendinwe 'çapulcu' sıfatını layık görenlerde pek zeka aramamak lazım.
makarnacıların ( tüm a.k p liler değil çok küçük bir azınlığı ayrı tutmak lazım bu iş sayesinde kesesini dolduranlar yani makarnaya döner ekmeğe tav olanlar değil ) yanına yaklaşamayacak kadar yüksek olan seviyedir. 0 ( sıfır ) değerinden bahsediyoruz nasıl yaklaşabilirsin ki..
bir bakışta koyunu kurdu anlayacak kadardır.
Egitimli olanlardan oy alamıyor onlar da zeki oldukları için oy vermiyor gibi bir durum var deniyor ama ben buna katılmıyorum çünkü hem türkiyede üniversite mezunu olmak % 90 oranında çok çok zor değil hem de oy veren siyasi tercihlere göre değil ekonomik statüsüne göre oy veriyor.ben müteahhit olsam hükümete oy veririm.
çapulucu, milli görüşcüdür. kimisi kendisini pozitif bilime, kimiside Allah yolunda kul hakkı yememeye vermiştir. ama asla vatan hainleri ile birlikte çalışmamış kişilerdir. iq seviyesi olarak ise baya ileridir. köprüye yola oy vermeyecek kadar ileri görüşlüdür.

azıcık imanı olan kişi düşünür "ak partiliyi torpille ihya ettin ama akpartili olmayan için ne yaptın?" der. o köprüyü yapan firma ak parti sevdalısı bir firmadır otoyol ihalelerinden tutun her işte olduğu gibi.

iman meselesi, iq meselesi değil yani olay.