bugün

sıfırdır efendim. özel sektör diye atlayacak sazanların simdiden amk. devlet olarak ne yaptı? devlet cumhuriyet zamanindaki gibi değerli fabrikalar kurdu mu? hayır tabiki de. teşvik adı altinda acılan bütun isletmeler akp yalakalarinın.

pardon ya istanbul'da bir ayakkabı kutusu fabrikası vardı değil mi?
akp döneminde kapanan fabrika sayısının yanında denizde damla kalır.
kapatılan veya özelleştirme adı altında peşkeş çekerek satılan fabrikaların yarısı bile değildir efendim.
yoktur . bazı malların bişeyler ürettigimizi düşündügü fabrikalardır. lan oglum yapıştırıyoruz biz üretmiyoruz.

edit: zengin fabrikatörün oglu burda. * *
https://www.facebook.com/...25&type=2&theater

şimdiden akp'liler ötmesin diye en ağır bombayla geldim. adamlar fabrika isteyince miting bitirip kaçan başbakanımız var arkadaş. *
sıfırın altında olan sayıdır.
Niye yok derseniz Atatürk döneminde açılan fabrikaları özelleştirip yemekle mesguller çünkü. Hep tüketerek hiç bir yere gidemez bu ülke. Uctuk kaçtık 3. havalimanı 3. köprü 5. viyadük 8. otoban yaptık falanla iş yürümüyor. Yerli otomobil yerli uçak falan diyorlar Allah aşkına hani bunların fabrikaları biri göstersin akp ye oy verecem walla lan.
Çoktur, saymakla bitmez. Kainat lideri olduğumuz için fabrikaları mars ve jüpiter'in uydusu europa'ya kurduk. siz göremezsiniz çünkü biz hariç herkes gavur olduğu için kalp gözleriniz kapalı. Sizi gidi kör laikler.

(bkz: aha dayıya sor)