bugün

(bkz: sana bir şarkı söylemek istiyorum)
- yıllarca insanları müziğe nefret ettirdin . iğrenç sesinle kulaklarımızı tırmaladın. tüm bunların bedelini bir gün ödeyeceğini hiç düşünmedin mi ?
+ noluyor ya ben kurban değilim. makine mühendisiyim.
- şimdi bir oyun oynamak istiyorum.
+ ne oyunu ?
- vücudundaki her kılı tek tek cımbızla çekeceğim. bakalım buna dayanabilecek misin ?
+ haayııır!
sonu faciayla sonuçlanacak durumdur.

+i want to play a game
-ben türkiye'nin hiperstarıyım. ne oyunu ya. dur ben bir şarkı söyleyeyim.
+yıllarca türk milletinin beynini s.... şimdi sıra geldi cezanı çekmene.
bu arada ajdar şarkıya başlar...
-kon kon haydi testere kon.
kurban ajdar tarafından çikita muz'a oturtulur. ardından müslüm'ü kurbanın önüne koyar ve müslüm umarsızca dans eder. derken ajdar çikita muz'u söylemeye başlar.

(bkz: allahım sana geliyorum)
-bir oyun oynamak istiyorum. sen, ajdar! yıllarca sanatçıyım diye gezdin. şimdi gerçek bir sanatçı olduğunu kanıtlamanın vakti. 1 dakikalık sürede kendine bir şarkı seçecek ve hiç detone olmayacaksın. detone olursan şu karşıda gördüğün soba borusu götüne girecek. make your choise.

-tamam lan tamam. ıyy. eyvahh. ıhmm hım... çikta çikt...
i want to play çikita muz
jigsaw'ın dirilip kendini o tuzaklardan birine bağlamasına sebep olacak hede.
+ hello ajdar. i wanna play a game.
- hıı?
+ all this years you made a joke out of yourself. you tortured people with your songs. now you will get a chance to claim your life back.
- ??!!!!
avatar ın seyirci rekoru alt üst olurdu. james cameron intihar ederdi. jig saw bütün muzları kıçına sokardı.
t:i want to play a game.
a:sen şu arka tarafta bi yerlerde oynayabilirsin jigsawcum.
bol kan, kopan uzuvlar, aniden ortaya çıkan süprizler olmadan da bir filmin insanları germesine, korkutmasına, vay be dedirtmesine sebep olur.
testerenin yeni serisinde, ajdar'ın kurban olarak değil de işkence aleti olarak kullanılacağını anlamamıza sebebiyet veren haberdir.

jigsaw, kurban olarak popülizmin yarattığı, sesi elektronik hedelerden geçirilip bir nebze dinlenebilir hale getirilen, onlarca sözde sanatçıdan sadece biri olan bir manken seçer...

jigsaw: yıllarca insanları sanatçıyım diyerek kandırdın, o tiksinti verici detone sesinle kulaklarını aşındırdın ve o paraları kazanıp öylece cebine indireceğini düşündün sadece. şimdi ceza zamanı...

manken: ne cezası? seni mahkemeye vereceğim, sürüm sürüm süründüreceğim!

j: hah hah haaa... şimdi seninle bir oyun oynayacağız.

m: ne kadar istiyorsan veririm. beni bır...

j: bulunduğun odanın her bi köşesinde seninde gördüğün gibi 4 adet dev müzik kolonları var ve o kolonlar doğruca karşındaki sahnede gördüğün mikrofona bağlı. eğer 3 saat boyunca ajdarın canlı performansına dayanabilirsen özgür kalacaksın...

m: neee ajdar mı? hayııııııııııııır!!!

j: make your choise...

m: direk öldür beni, noolur!!!
bir ajdar şarkısıyla daha önce işkence yapıldığı görüldüğünden fazla şaşırılmayacak durum.*
(bkz: beni burda öldürün yoksa başınıza bela olurum)
jigsaw: sen hep insanlara eziyet ettin, kendinden utan, göz ve kulak zevkini bozdun.
ajdar: ben makina mühendisiyim aptal değilim, yaparım dediğimi yaparım tamam mı!?
j: altmış saniyen var, bu gezegendeki en kötü şarkılarından birini söyleyemezsen olmayan aletin üzerindeki düzenek sayesinde kopacak.
a: kon aşka kon...
bir felaket olurdu heralde. testere fılmıne korkalım dıye gıderken fılmın rezıllığıne gülmekten ölücez galıba..
j-yıllarca o iğrenç sesinle müzik zevkimizin içine sıçtın,beynimizi siktin,kulak ve göz zevkimizi bozdun.tüm bunları yaparken birgün bunların bedelini ödeyeceğini düşünmedin mi hiç?
a-noluyor ya,ben aptal değilim makine mühendisiyim.
j-şimdi seninle bir oyun oynayacağız.
a-ne oyunu?
j-60 saniye süren var.bu 60 saniye içinde bir şarkı seçeceksin ve detone olmayacaksın.detone olursan seni şahin k ile baş başa bırakırım.
a-nane nane nane nane.....