bugün

Yeni nesil teşko ekibinin tescilli ayakkabısıdır . Farklı fosforlu renkleri bulunur . Son 2 senedir Nike bu tip kekolar için çalışır .
benim gibi takıntılı bünyeler için bu kadar fantastik tasarımlarda kesin sorun oluyor aldım ayakkbıyı topuk kısmından garç gurç sesler çıkıyor.
almak istediğim fakat almadığım ayakkabı. mahallenin bütün kekolarinda var amk . iyy bi de kezbanlar air force almışlar köşeye çekilip kustum ve nike ın instagram sayfasından takibi bıraktım.

dedirtir efenim .
Sadece siyah olanlarının güzel olduğu nike ayakkabıları.
Bir tane daha almayı düşündüğüm rahat ayakkabı.
1 aydır almayı düşündüğüm ama hala almadığım ayakkabıdır.

Çünkü param yok lan.
uzun süredir hiçbir camiide rastlayamadığım ve bundan dolayı giyemediğim ayakkabı.
benim gibi boyu kısa olanların aldığı aynı zamanda güzel ve çok rahat ayakkabı çaldırdığınızda bağrınız yanar. pahalıda olsa hemen gidip gene alırsınız.tabi son zamanlarda fosforlu takılan kekoların hepsinin ayağında olması üzüntü verir
Çiçek işlemelisi bulunan ayakkabılar.
şu anda kullandığım, mütüşümsü bi ayakkabıdır. altına kurulan özel düzenek sayesinde çok rahat bir şekilde kullanırsınız. çok rahattır. ayaklarınızı hiç acıtmaz. fiyatı biraz yûksek olsa da, alınınca pişman etmeyecek cinstendir.
pahalıdır.
bazı modelleri aşşırı rahatsız.

air forcelar favorim.