bugün

emre kınay ve pınar altuğ'un star tv.de başlayan dandik dizisinin adıdır.
çocuklar duymasın ın gelişmiş versiyonu olan yeni bir yerli dizidir. aynı kazak erkek modeli, kocasına aşık ve onu romantikleştirmeye çalışan * bir anne,karısı biraz kısa ve açık giyinince tepesi atan maç sevdalısı bir baba, esas kadının dominant iş arkadaşı ve sinirli patronu ve son olarak az önce yayınlanan ve tekrar olduğu düşünülen bölümde, esas kadın * ve esas erkek oyuncu * arasında mutfak masasında hişş. çocuklar duymasın sözünün geçmesi bu düşünceleri doğrular niteliktedir. *** *
doğrusu için;

(bkz: aile asenası)
baba: bu ailenin reisi benim!
çok bilmiş anne: neden kızıl derili miyiz biz?
kötü bir çocuklar duymasın denemesi. ve pınar altuğ neden hep 'kariyer sahibi, süper bir işi olan, üniversite bitirmiş, kültürlü' kadın rollerinde oynuyor mantığa sığdırmak güç. bir de bunun eski partneri vardı tamer karadağlı o da hep sert ama içinde bir yerde 5 yaşında bir erkek çocuğu yatan tiplemeleri oynuyordu sürekli.
cok güzel kızlari kadrosunda barindiran star tv dizisi ayrica minicik bir cocugu ergenlik çağında göstererek sacmalamaktadir.
pınar altuğa uzun saç daha bir iyi yakışmış bu dizide gerçekten çocuklar duymasındakısaydı saçları.dizide ise 4 tane çocuk olması iyi olmamış fakat sonay denen küçük kız gerçekten çok tatlı..
cocuklar duymasına accccayip benzeyen fakat ondan bıle daha cok sacmalayan dızı..

9 yasında bır cocuga cep telefonu almamayı * anlarım, hatta destek de veririm ama ikisi 16 yasında , digerleri 12 ve 5 yaslarında olmak uzere 4 cocugu bugune kadar evde hıc yalnız bırakmamak nassı bı ısmıs anlayamadım ben moruk.. sonra da evın super pedagog annesı (ki bu elbette pınar altug ablamız oluyor) "oyle deme nazım bunnar seneye universıteye gıttıklerınde sudan cıkmıs balıga mı donsunler, aaa" triplerine girmiştir. bu saatten sonra evde tek bıraksan nolur, bırakmasan nolur ablacım allasen..

bız mı sıgır gıbı yetıstık, onlar mı muhallebı cocuklugunun bokunu cıkarmıs bılmıyorum fekat bıldıgım sudur kı 16 yasında kızı evlendırsen cocugu olur lan.
(bkz: ülkü ocağı)
türk televizyonlarının en şabalak dizisidir. fragmanlarına bile katlanamıyorum lan.
dizinin küçük kızı dünya tatlısı bir şey, ayrıca birçok bölümde hiç konuşmazdı konuşmaya da başladı o yaşta o kadar düzgün konuşabilseydim şimdi x tv nin akşam haberleri spikeri olurdum.
mutlu son ile final yapmış dizi.
kadındır.

yuvayı da dişi kuş yapar yuvayı da dişi kuş yönetir.

karadenizde böyledir.
halit açatepe'nin konuk oyuncu olarak oynadığı dizi. saygılarımla.
güncel Önemli Başlıklar