bugün

geçen black sails diye dizi var. çok iyi yorumları felan var. evde de babaannem ve annem duruyor açta birşey izleyelim dediler. daha ilk bölümden sarışın biriyle zenci biri birbirini parmaklamaya başladı. herşeyi geçtim birbirini parmaklayanların ikiside kadındı. babaannem hasta mı kız neden inliyor diye sordu. 4 çocuk doğurmuş ve cinsellik olarak sadece babamı bilen garip anam ise hayatı sorgular şekilde bana bakıyordu.

ulan netflix insan yaparda bu kadar mı yapar.

Yeminle varya bende 33 yaşındayım benim bile garibime gidiyor.
biz buna netfixte Çiğdem deriz.
Asla yapılmaması yapılması teklif dahi edilmemesi gereken eylemdir.
yok canım ne netflixi biz shameless izleyelim ailecek.
(bkz: türkiye henüz buna hazır değil)
eğer düzgün kullanırsan çok iyi şeyler izlersin.
1. çizgi film,(çocuk için)
2. belgeseller,
3. vizyona çıkan son filmler vs.

eğer kötü kullanırsan.
1. sapıkça şeyler.

internetin geneli böyle. netflixten ailece dizi izlemek yazmıssın. netflix olmasaydı internetten izleyecektin. çoğu sitede kaçak reklamı yapılıyor. geçtim aynı diziyi de açabilirdin. afedersiniz ama dizi seçmeyi bilmiyorsanız, ailenizle dizi izlemeyin. ayriyeten aile dizileri kısmı var netflix te. çocuk kısmı da... Netflix te yorum kısmı yok... kumanda kullanılabilir mi?...
bir gün akrabalar felan oturuyoruz ev full kalabalık biri demesin mi tv yi açın sizde netflix varmış benim dizi başlamıştır. emmi dedim adı ne sex education dedi açmaz olaydım film başta normaldi taki oğlan oda da neyse. kapamaya çalışıyorum elim ayağıma dolandı sesi artırmışım koştum fişi çektim.

sonra bir acılı bir acılı bir acılı bu kadar acılı dokunmasın mülayim, mesela yani.
dizi seçmeyi bilmiyorsanız, internette ve sokakta dolaşmamanız gerektiğini anlatan yazıların olduğu başlık.
netflix'te belgesel de, çizgi film de, aile için kısmı da, aksiyon kısmı da vs. var. yorum kısmı yok. birçok saçma film sitesinden daha hızlı. görüntü kalitesi çok iyi. kötü filme girenlerin gerçek hayatta kötü yerlere(malum yerlere) girme ihtimali vardır. internette de kötü yerlere girme ihtimali vardır. yanlış yere girenler birçok yanlış şeyi seçer.
Hiç beklenmeyen anda absürt sahnelerin çıkması , bir anda çıkan tövbe bismillllaaaahh sesleri Ani yön değiştirmeler.
Ailecek üzerinize taş ve lav yağmasına neden olur.
sürekli küfür ve erotik sahneler olduğu için zorluk yaşadığımız durum.
Biz ailece oturup erotik film izliyoruz. Hic de sapiklik yapmiyoruz. Erotizm de Bir sinema janridir.

Esas erotizm'e karsi olanlar sapik ve bastirilmis duygulara sahip ruh hastaliridir.