bugün

özellikle yeni sigaraya başlayan gençlerin yaratıcı olmasını gerektiren bir konu.
-Yazıcının içi
-bilgisayar kasası
-kitapların arkası
-Boxer'ın içi...
(bkz: yazarlar 12 yaşında olsa açılacak başlıklar)
yaprak test klasörünün içi.
şortun cebi. zira masaya koyunca benimkine dadanıyolar.
boş olan yan dairemizin posta kutusuna saklardık bir zamanlar.
(bkz: hey gidi hey)
günlüğümün sayfalarının ortasını kesip bir kutu imajı vermiştim. onun içine saklardım sigaramı. (bkz: ben de özledim)
tüplü tvnin içi. *
dolap arkası. *
playstation 1'in cd konan yeri. *
saz, gitar vb.
ailesine sigara içtiğini söyleyemeyen insanların sigara içmeye nasıl başladığını , kaç yaşında başladığını düşünmemize sebep olan yerler
arkadaş kasa almış! bildiğin şifreli kasa ya.
gardropdaki giyilmemiş giysilerin cepleri ama giyilebilir durumda olmalıki anneler atmaya kalkmasın.
mevsimne göre kullanılmayan giyecek eşyalarının cepleri en garanti yerlerdir kisenin aklına gelmez.
oda da bulunan çöp kutusu.
yuvarlak satranç takımının içi. *
apartmanın yanındaki çalı, çırpı, ot, elektrik direğinin dibi, su borusu yanı, kazılan çukurlar, garaj girişindeki duvardaki küçük boşluklar.*
çanak antenin göbeğine...
babanın kullanmadığı elbiselerin cebine.
(bkz: akıllı türk ergeni beyni)
yıllar önceydi. almanya'dan memleket ziyaretine gelmiş kuzenle bir paket malboro alınır. o zamanlar alabiliyorduk. böyle lüks bir tüketim değildi. mahalledeki eski kilisenin duvarına sakladık birer tane içip.

ertesi gün, ertesi gün, ertesi gün..

derken kuzen almanya ya döndü.

paketi unuttum. sonra birgün önünden geçerken aklıma geldi. elimi uzattım .
ve.. ve..

tabi ki yoktu.
artık o aşamayı aşmış birisini için hiçbir yer.. hatta sigarası biten baba bile arada sırada sigara var mı fazla diye sorar..
duvar saatinin arkası.*
Eski katalitik sobalar var ya heh onun tam arkasında gizli bölme gibi bir yer var orası çok cillop yerdir.
Birde ranza araları var tabii.
Soba bacasıdır.
efendim bol paçanın moda olduğu zamanlar çorabın iç kısmına saklanırdı.
binadaki yangın dolabının içi.