bugün

bu seferde istanbul adliyesi önünde dayak yemiş bu fesli sakallı tip. polis bariyerinden atlayınca "gelin lan!" diye bağırıyor bir de... basın özgürlüğü diye bağırıyor da senin zihniyetine sıfır tolerans! bir de sürekli küfürler ediyor utanmaz!

https://twitter.com/oencu...status/912295204136407041

(bkz: bülent yapraklıoğlu)
Basın özgürlüğü böyle olmaz diye bağırıyor ordan bi kızda. Nasıl olur kuzucum, herşey işinize nasıl gelirse öyle olur dimi?
polisin tarafına atlayınca erkekleşen bir şebek izlediniz az önce.
Amk yobazı.
islamcı hemen ak polisin arkasına saklanmış, ulan dağ gibi adamsın, iki tane kemik torbasından ne kaçıyorsun?
lafa gelince delikanlı, işleve gelince soytarı zaten hepsi soytarı.
edit: soytarının birisi üzerine alındı.
edit2: bu salak islamcılar amma ağladı, iç savaş çıkınca ne yapacaksınız? çok güvendiğiniz ab ve abd sizi daha kabul etmez, söyleyeyim.
allahın barbarları 1 adamı darp edip kaçtı diye laf etmişler.

ahsen tv muhabirini hiç sevmem de adam ne yapsın?

100 vs 1 mi girsin? cüneyt arkın mı bu adam? john wick mi? khaleesinin ejderyası mı amk?
sağlam dövselermiş salatalığı.
saadet'den gelme bir adam. saadet dindardır fakat görüşünü herkes bilir irancıdır ve bu zihniyetteki adamların yaşaması dahi mucize zaten, bunlar kendi yaşadıklarını kendileri bilmezler.
erkekliği bariyerlerin ve polisin mesafesine göre değişkenlik gösteren din istismarcısı osmanlığı sığırı.
şaşırmadım adam her taşın altından çıkıyor .
pezevenk, yavşak sözcükleri düşmedi müslüman abimizin dilinden. abi önce kendini şaap sonra insanlara akıl dağıt olur mu? senin ne işin var orada? provokatör müsün?
ahsen tv muhabirini ben de sevmiyorum.

ancak can dündar'ı da öveceksiniz gelip ben bu ülkeyi seviyorum geyiği yapmayın.

terörist seviciler.
ayıp değil mi reis? dhjdjdjdj iyi olmuş.
Yaradan sormaz mı reis öyle kaçılır mı? Hahaha evet.
Nasıl küfür ediyor lan bu, tipik dinci yüzünü göstermiştir.
kim vurduysa elleri dert görmesin.
Gidip sataşırsan dayağı yersin. Basit. Bu terörize etmektir.
Provoke edeyim derken ebesininkini görmesi durumu.

Bunun gibi yobazlar provokasyon yapıyorsa laf anlatmayacaksın, tokatlayacaksın. Laftan anlasa provoke etmez Zaten.
Beter olsun.
basın özgürlüğüne müdaheledir.
Aciz bir provokatörden başkası değil.
bu adamı pek sevmem ama 5-10 kişi linç etmeye çalışmışlar.Polise sığınmayıp, dayaktan ölse miydi.Bence doğrusunu yapmış.Aynı şey sizin başınıza gelse sizde ayağınız poponuza değerek kaçarsınız.
orada üstüne saldıran 2 kişi var, ben 5-10 kişi göremiyorum.
ilk başta tartıştığı 2-3 kişi gözüyor ama bu tür toplumsal olaylarda insanlar sürü psikolojisiyle davranıyor.Kenarda bekleyenlerin de müdahil olmayacağının garantisi mi var.boşuna dememişler "erkekliğin %90'ı kaçmaktır" diye.
spor yapiyor herhalde o nasil atlayisti oyle.