bugün

internette bu ara dolaşan bu soru var. 1 haftadır kafayı yedim. Uludağ sözlük olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Allah belanı versin ahmet. 1 haftadır beynime ettin.

ahmet'in oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir adam ahmet'in nesidir?
oglu. benim oglumun babasi ben oluyorum bu durumda ben ahmetin ogluyum.
saygilar,sevgiler
murat bitti şimdi ahmet çıktı mınakoyim.
ahmetin kaynanasıdır.
cevabı ahmetin gelinide olabilen sorudur.
ahmet in kim olduğu bilinmediğinden her türlü cevap olabilen soru. kimisi ahmet i babası alıyor kimisi oğlu kimi dedesi. o yüzden cevaplar farklı çıkıyor.
karısıdır.

öyle ilişki anlatımına böyle cevap. yersen.
einstein mode on

oğlu veya gelini şeklinde cevaplanabilecek soru. her ikisi de mümkün.

einstein mode off
ahmetin gelinidir.
ya ahmet'in oğludur ya da ahmetin oğlunun erkek arkadaşıdır. bu soru da hollanda'da sorulmuştur.

(bkz: gidiş yolundan puanları alayım)
ahmetin oğludur.
Ahmetin ta kendisidir.
kişinin kendisinden başkası değildir.
gelinidir. gay olduklarını anladıkda nasıl ateşli seviştilerse bide çocuk yapmışlar.
simdik şöyle oluyor, yazar kişisi erkek ise ahmet yazarin babasidir,yazar kişisi baayan ise ahmet yazarin kayinbabasidir.
yaklaşık 10 günlük kafa yormam sonucunda kesin olarak söyleyebilirim ki, ahmet bu arkadaşın yıllar önce kaybettiği amcasıdır. şöyle ki, babanın şehir dışına çıkmasını fırsat bilerek baba yarısı tadında anneyle ilişkisi olmuş ve öğrenilince kirişleri kırmıştır...
ahmet'in biyolojik babası değil onu büyüten babasıdır! bu nasıl soru len?! *
bu soruyu soranın oğlunun adı büyük ihtimalle ahmettir çünkü ahmetin oğlu oğluna babasının adını koyar. o zaman bu soruyu soranın allah cezasını versin.
(bkz: 1 MiLYON TL LiK SORU)
http://inciswf.com/1287955941.swf
ahmet dededir, ahmetin oğluyla beyanat sahibi şahısın oğulları vardır, oglunun babası da dogalinda ahmetin oğludur.
(bkz: kpss sorusu tadında konu açmak)
Oğlusudur. Babasının oğlu birbirlerini nötrlediğinden ahmetin oğlu geriye kalan seçenektir.
Cevap veriyorum;

Eltisidir. Dagilin.
cevabı "kendisi" olan soru.
zamanında karısı kendisini ahmet'in oğlu ile aldatmış , utanmadan bir de ahmet'in oğlundan çocuk yapmış bir adamın son sözüdür , muhtemelen sonra kafasına sıkmıştır

tabi önce karıyı öldürmüştür , sonra ahmet'in oğlunu öldürmüştür intikamını almıştır , hatta aradan ahmet'i bile çıkarmış olabilir , son bi kurşun da kendine sıkıp kurtulmuştur

bu cümle türkiye'de böyle hayat bulur gençler , basit kelime oyunları buralarda sökmez *