bugün

Adam cumhurbaşkanlığını bıraktıktan sonra öğretim üyeliğine geri dönmüş ve toplu taşıma aracı içerisinde fotoğraflanmıştır . Bizde bunu yapacak bir milletvekili bulunmamaktadır .
Bizimkilerin yola çıkınca trafiğin felç olmasının tersi.
Güzel manzara.
(bkz: mahmud ahmedinejad)
http://www.ensonhaber.com...e-gidiyor-2013-09-11.html
darısı bizim, Allah'a büyük bir imanla bağlı müslüman, sünnete uygun yaşayan, adaletli, kul hakkına tecavüz etmeyen ve gözünü para hırsı bürümemiş mütevazi liderlerimizin, devlet büyüklerimizin ve nicesinin başına...
Güvenlik sebebiyle ülkemizde olması imkansız durum. Bir de şöyle bakalım 2 yıl milletvekili olanlar emekli oluyor ve bir daha vekillik yapmasa bile yaşı ne olursa olsun. 5000 TL'cik emekli maaşı alıyor. istanbul ve Ankara'nın trafiğini ve toplu taşımasını düşündüğümüzde normal karşılıyorum.
iran rejimine karşı ayaklanan halkını acımasızca idam ettirmiş birinin halk otobüsündeki fotografını bende hayal ediyorum. ama açılan skindirik başlık ve tanımdaki gibi değil. daha gerçekçi bir imgeyle. olum harbiden malsınız hergördüğünüze inanıyorsunuz lan! bu kadar insanın katili nerede görülmüş bu rahatlıkla halkın içinde dolaştığı, otobüstekiler olsa olsa halk değil, devrim muhafızları'dır. (bkz: iran (#21261367))
vay be helal olsun dedirten fotoğraf.
tayibi böyle düşünebilen ve bir de buna "etik" bir açıklama getirirebilen olursa geziye çıkar akapeden özür dilerim amk.
kendisini diğer insanlardan ayırd etme gayretine düşmemek, bulunduğu konum ne olursa olsun ayrıcalıklı görmemek ve bunu yaşamına uyarlamak, doygunluk göstergesi olmasının yanısıra bir insanlık erdemidir. ahmedinejad'ın siyasi düşünceleri veya dünya görüşü ayrı bir kapsamda tutulmak kaydı ile ziyadesiyle alçakgönüllü ve nefsini terbiye etmiş bir insan olduğu zaten tüm dünyanın bildiği ve takdir ettiği bir gerçektir.