bugün

sheqıljojuk olmasından ıyıdır efendım.
yanında yaşadığı şehrin plaka kodunu da yazan kişidir.
ad soyadın sonuna da bağlı bulunan ilin il plaka kodu eklenmelidir mutlaka.
Doğum tarihini de eklerse tam olacaktır. TC sini de siz sorun artık.
birgün resmi bir kuruma cilginchocuk_92@hotmail.com gibisinden bir mail adresi vermek zorunda kalmayacak insandır
ben burdayım demek ister, kendini hemen her yerde belli eder.
iş ciddiyetine uygun davranan insandır.
buraklar bu-rock, onurlar 10ur diye almasın da ne olursa olsundur.
resmi isler icin almistir . iyi ki de almistir.

burs/kredi icin arkadaslarla bankanin yolu tutulmustur.her zamanki gibi bu tip isler icin lazim olabilecegini dusunen sahsim ad-soyad kombinli bir mail adresi almistir.lakin arkadasi bu kadar dusunceli degildir .en son orta okuldan aldigi mail adresini hunharca kullanmaktadir.

+ mail adresiniz hanimefendi ?
- esmerimhepsi... .com

tabi yasadigi o anki rezillik calisan kisinin ve bizim kahkalarimiz yanina kar kalmistir.
Yanına abuk subuk sayılar ya da işaretler eklemeden alabildiyse ayakta alkışlanır.
Çoğunluğunu bireysel özgürlüğü savunanların oluşturduğu böyle bir platformda geri kafalılığı temsil ettiğini inandığım bir entrydir size ne milletin ıd-şifresinden?
şarkılar ile msnde birilerine mesaj veren efsanevi nesildir. ciddi ciddi gelecek nesiller bunu hiç anlayamayacaklar ya la.

biz de anlatamayacağız büyük ihtimal. çok üzücü gerçekten. msn durumundaki çiçeklerin böceklerin dili olsaydı keşke...
iş için kullanan insan.

ismi yahya olup "yeah yea" diye nick alanlardan daha samimidir.
ilk başta aldığım msn adresinden cinsiyet belli olmuyordu. Ad soyad yoktu ama girl boy falan yoktu. Sonra beni msn'den ekleyip merhaba demeden cinsiyetimi sorup erkek deyince bay yazanlar çıkınca ad soyad a döndüm ama beni ekleyenler azaldı. * şaka lan ne * *
bari adiyla soyadiyla uludagsözlükte de nickte alaydi. bu nasil bir geri kafalilik efendim.
resmi işler için kullanır.
e-posta adına msn adresi diyen adam kadar değildir.
adı ve soyadıyla hesap almak isteyip alamayan ve noktayla çizgiyle sayıyla alternatifler türeten insanlardan daha şanslı olduğu kesin olan sosyaldir.
candır.samimidir.güven verir
antin kuntin yapmıycak, ciddi insandır.
olgun insandır.
iş başvurularında -biz sizi olumlu ya da olumsuz ararız- lafından sonra, iş veren kişilerin onlarca iş başvurusunu incelerken isim soy isimden oluşmayan saçma sapan mail adreslerine sahip olanları direk elediğini bilen insandır. biliyoruz da konuşuyoruz, yoksa hepimiz gecelerin_yargici_06@....'yız *
chat sitelerinden tanıştığı kamera açacağı sözde* kızlara bu tarz bir msn adresi verilmez, adı ve soyadıyla msn açan kişi efendi adamdır net. diğerleri de örneğin kobra31 bilmemne olanları da malum ağır abaza arkadaşlar alır.
cilginboy crazygirl gibi msn adreslerinden kat kat iyi olan msn adresidir.
cvsine rahatlıkla yazabileceği bir adresi olandır.