bilimsel verilerle kanıtlamak istediğim lakin henüz öyle bir araştırma yapılmayan önerme. varsa çirkin estetik masrafları benden.
(bkz: ece ayhan)
gerçekten güzel insandı.
asosyal bir insanım. iletişim kuramıyorum insanevladıyla, varsa yoksa bilgisayar ve sözlük benim için.

sözlüğe çok kıymet veriyorum, ilk kız arkadaşım sözlüktendi, ilk cinsel deneyimimi de webcam üzerinden masturbasyonla yaptım. masturbasyon dediysem, bildiğin 31 lan.

sözlük diyordum. sizlerden çok şey öğrendim yusır kardeşlerim ve sokağa attığım ilk adımda bizimle paylaştığınız bilgilerle sosyalleşmeye çalışıyorum.

hemen önceki paylaşımlardan muazzam örnekler vereyim, hepsi sözlükten alınmış dolu bkzlardır:

(bkz: oksan adlikizla evlenmek): uzak durmam gerekiyor!

(bkz: oral adli talihsiz kisi): çocuğuma bu ismi koymamalıyım!

(bkz: sema isimli sevgiliye semaver almak): sayenizde yaratıcılığım arttı. sema diye bir kız buldum gerisi kolay. piyyuuuu!

(bkz: 80 yasindaki ezgi isimli kadin): hayat gerçekten garip.

(bkz: abbas isimli arkadaşın bakire olmadığını söylemesi): kaçın layn!

(bkz: aslan isimli erkeğin ceylan isimli sevgilisi): hacı kütür kütür takılıyodur bunlar, sevgilinin isminle uyumu önemli. bazıları doğuştan şanslı!

(bkz: alfred isimli kisilerin al yanakli olmamasi sorunu): hakkaten var böyle birşey. hatta sorun falan değil, sorunsal lan bu. arkadaşı gözlerinden öperim.

(bkz: berke isimli dedeye sahip olma gerginliği): bundan bi bok öğrenmedim. bekir ve mehmet adlı dedeler vefat etti zaten. okumuyorum bunu..

(bkz: cafer isimli bir arkadaşa sahip olmak): caferlerden uzak duruyorum!

(bkz: cansu isimli hatunların çok güzel olması): ece kusura bakma bebeğim cansular çok güzelmiş. yeeeh beybi!

(bkz: cenk isimli erkeklerin karizmatik olması): ahh ahh. buna ek olarak cenklerin çok iyi performansa sahip olması gibi bir başlık açıcaktım ama ne zaman denesem şehvetle titremeye başlıyorum!

(bkz: ceren isimli kizlarin esmer olmasi): bir gün sarışınlardan sıkılırsan bir ceren ara, gerisi kolay.

(bkz: cift isimli erkek potansiyel gaydir): iş arkdaşıma* yaklaşmıyorum. geçen gece aradı, "olm iki tane efsane kız düşürdüm, gel de diğerine sen çak" dedi ama ben yemedim tabi. çok sağol sözlük!

(bkz: ebru isimli kızların kısa boylu olması): bir kere hatunun biri yazılıyordu bana. ismi ebruymuş sözde. hey yavrum deve kadar boyuyla ebru olamazdı, bana yalan söylüyordu sktiri çektim. gerçi sonra çatır çatır veriyor diye pis, iğrenç söylentiler çıktı ama.. allah allaaa! neyse..

(bkz: erkan isimli erkeklerin kastamonulu olması): burayı sen doldur, ne diyim mnskym!

(bkz: fatih isimli birine fatos demek): yapmayın bunu, acı oluyo sonu..

(bkz: gülizar isimli kızların aşırı cilveli olması): aramaya devam ediyorum. gülizar isimli arkadaşlar özel mesajla ulaşsın bana.

(bkz: hakan isimli erkeklerin intihar etmesi): bir işveren olarak hakanlar benim işyerimde asla çalışamazlar.

(bkz: hakan isimli erkeklerin itici olması): hakan diye biri asla arkadaşım olamaz.

(bkz: hakan isimli erkeklerin zeki ve yakışıklı olması): aslında olabilir de lan. du bakayım, evet neden olmasın!

(bkz: hakan isimli erkeklerin şöyle böyle olması): kafam çok karıştı lan!

(bkz: her ceren isimli kızı veriyor sanmak): asla böyle bir yanılgıya düşmüyorum sayenizde.

evet ve yeni birşey daha öğrendim bugün. ece'ler artık kalkınma planımda..
kesinlikle katıldığım önermedir. şahsım adına ece isminde hiçbir çirkin kızla tanışmadım, ileride tanışırsam bile; isminin ece olduğunu söylerse değiştirmesini isterim.
ilginçtir fakat doğrudur da. böyle bıcır insanların adı ece olur genelde.
bir zamanlar dikkatimi çekmiş durumdur. başlığı görmemle yalnız olmadığımı anlamışımdır ayrıca.
(bkz: ece uslu)
(bkz: ece erken)
(bkz: ece kscg)

edit: eksileyen arkadaşa selam etmek isterim.

ece kscg güzel diye yazmadım lan ben bunu.*

(bkz: serbest çağrışım)
genellemedir. lakin sırf ece temelkuran'dan mütevellit doğru olmasını dilenilen önermedir.
(bkz: taşş taşş)

(bkz: ece derken)*
(bkz: ece ceşmioğlu)
(bkz: trakya civarında heceleyemeyenlerin ecelemesi)
evet bütün ece' ler güzeldir. genelleme mi yaptım? o kız için herşeyi yapardım doğrusu. genellemeler, kanallamalar, bodoslamalar, toslamalar...
Her bıyıklıyı amcan sanmak gibi birşey olsa gerek.
Katıldığım önermedir. Zaten anlamı kraliçe olan isimdir hani derler ya yüz ada göre şekillenirmiş.
yanlis onermedir.

usta ben kotuleriyle karsilastim.
(bkz: ece ayhan)
tartışılmaz gerçektir. mesela sevdiğim kız:
(bkz: ece nadi)