bugün

sana iade edebilir.
Hiç düşünmeden advntst diyorum ben efendim, evet.
Haha... Güldüm lan! Seni en sikine çalmayan adamım ben bile donuza atmadım seni! Komik ve ezik bir adamasın çünkü!

Ne oldu daha 3 hafta önce "eski türkiye yok herkes ayağını denk alsın" fln diyordun.
Son yazdığın entri sonrası 2 ay senli bir entrim olmadı da sen boş buldun ortalığı.
Biri aleni diğeri kripto papaz.
Sözlüge açık çek:
Ben bu yunan artığından düzen yakalası olsa da niye korkmuyorum biliyonuz mu?

Yaşım olmüş 50! ite köpeğe geveleteceğım kemiğim yok benim bu saatten sonra, krndime saygımdan.

Mahkemelik olsam; sözlük bu adamın tüm girdilerden en çok devlet, cumhuriyet ve atatürk düşmanı arti nefret sucu arti hedef gösteren girdiyi toplayana 20.000 tl... Kalan 5 kişiye 2.000 bin tl desem.
30k yapar. Kendi davamda 50k bu!
Bu herifi direk 5 sene içeri tıkarım!!!!
Sabcı hakim bile yok diyemez o kadar girdiyi görünce çünku bir üst mahkemede kendi sicillerine işler! Avukatım belli zaten 007!

Size kredim 30k. Ama siz de ayarında yazın. Ben hep öyle yaptım!

Anladınız mı şimdi?

Bu dûmbükle sorununuz olursa söz o 30k yı sizin için yaparım! Erkek sözü.
Gazzede şehit oluşunun haberini bekliyorum.

Seni sevdiğimden.
iman gücüne güvendiğimden.
Cennette sıra beklemeyeceğinden.

Kutlu olsun.
Hep sövecek değilim ya.
--spoiler--
advntst adamdır.
--spoiler--
Su götürmeyen gerçektir.
frank lucas adamdır..

ayrıca milliyetçi ..
vampir frank'ı emecek galiba,çok seviyor.
Niye lan bu iktidar yalakası civelek ne zaman çaylak vs olduğunda şu aq 40 kişilik coğrafyasında ve sözlüğünde birden adını sanını bilmediğımiz bir başka amın oğlu peydah oluyor lan!

Delikanlı ol olm, diyicem de... Adama denir o laf.
Ortalık bilmem nesine değil!

Bu sözlükten iğrendi ve kusmak istedisi ise sebepsin aq.

Allah da sensin islam da!

Şahsi bir şey yazan insana dair bilr islama saldırıyor diyecek kapasitede birisin aq!

Egona da gelince: adın bahsin geçince içinden seviniyon ya
Dışarda denk gelsen mimsenin de siklemeyeceği birisin!

Adamsan çaylak vs iken lucas 2 vs diye al bari nikini.
"bana laf cambazlığı yapma lan özele gel dedim sana tırıs islamcıyım aleviyim solcuyum koministim ateistim seni ne alakadar eder lan ? ben harbi müslüman biriyim sen adamsdan özele gel kırık seni."....

Birbirmizin nickatı piç etmeyelim şimdi. Prensibim değil.

O bakıyom yine cosmuşun lanlu lunlu. Özele gel demişmisin bilmem, mesaj kapalıdır belki ha senden de kaçıyor değilim! Neyse herkes biliyor ikimizide. Bırak herkes duysun!

Kırık mırık iyi gidiyon devam et. "Ben harbi müslümanım" ne lan? Burada tek müslüman sen misin ve bi bak bakayım sırf müslüman diye kapış mıyım biriyle? Müslüman olmandan değil karakterinden, yani karaktersizliğinden dolayı kapışıyoz seninle.
engellediğim hamam böceklerinden biri benim üzerimden pirim yapacak galiba. bu saatler sarhoşların saatidir ne yazdıklarıda belli olmaz özetle arızalı tiplerdir.
ÖZELDE NE YAPACAKSINIZ BENDE GELEYiM Mi ,ALEM Mi VAR..
RAKI iÇeMiYORUM AMA BiRA VARSA KOPAR GELiRiM.

BAŞTAN SÖYLEYEYiM FRANK BANA ASILMASIN,BEN BIRAKTIN O iŞLERi.
ilki kötü niyetli bir iddiayla karşılaştığında cesurca cevap veriyor ve sözlüğün çoğu tarafından seviliyor. ikincisi sürekli başka yazarlar hakkında üzücü çıkışlarda bulunuyor ve sözlüğün çoğu tarafından sevilmiyor. benzer bir yanları yok.
O kadar götüne güveniyorsan entep islahiyede misafir edeyim seni?!

Ya da istanbul silivri de olur!
Özele gelrsem ana avrat söverim! Neyine geliyim ulan?!