bugün

pc mizin olmazsa olmazlarından.
son sürümü 8.1.2 olan freeware pdf programı. indirmek için:

http://filehippo.com/
birebir boyutta cıktı almanızı sağlayacak formattır. photoshop da pdf formatını destekler.
an itibariyle 8.1.2 versiyonu kullanıcılara update olarak gönderilen program.
yerine foxit kullanılması çok daha yerinde olan program, özellikle bilgisayarı yavaş olanlar.
9.0 sürümü çıkmış pdf okuyucu. bundan böyle animasyon, sunum veya video gibi zengin içerikler de PDF dosyalarında yer alabilecek.

http://www.filehippo.com/...da4cbac3278656c7a54acfeb/

kaynak: cnet
altı üstü e-kitap okumaya yarayan, buna karşın makinenin anasını her türlü ağlatan program. tek yaptığı işin bundan ibaret olmasına rağmen, her saniye kendisini zorla güncellettirir. nesini güncellediğini, kendisine ne gibi yeni özellikler kattığını da şu ana kadar tek bir allahın kulu anlamamıştır.
altı üstü resim gösteren bir programın install edildiğinde 350mb yer kaplamasının hiç mantığı olmadığından buyrun; (bkz: fox it pdf)
kendini güncelledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmak istemesiyle beni benden almış fantastik program. alt tarafı belge gösteriyorsun lan ne restartı. şakacı seni.
işkence çektiren program.
bugun paper taraması için indirdiğim 6-7 pdf belgesini açtığımda alakasız bir şekilde %50 işlemci kullanmaya başlayan ve 300MB civarı bellek işgal eden gereksiz program. akabinde 2 dk içerisinde kurduğum muhteşem yazılım ürünü şey ise
(bkz: foxit reader)
10.0 sürümü çıkmış pdf okuyucu. alternatifi olmasına rağmen en güçlüsüdür. yeni logosuyla da bizi bizden çalmıştır. "10" yerine "x" yazmışlar. canlarım benim!
Sürekli güncelleme isteyerek insanın canını sıkan ama çok işe yarayan bir programdır kendileri.
foxit reader 'ın eline verdiği ekstra teçhizatlı pdf okuyucusudur.
masaustunde duruyor 3 aydır. o bana bakıyor ben ona. arada bir diyorum ne okuyor lan bu kitap filan mı okuyor diye. vay arkadaş bilgisayar bile bizden kültürlü ya diyorum.
Sene 2011 ve hala bunu kullanıyoruz, kısa zamanda kendisinden kurtulmamız ümidiyle...
adobe reader'dan tamamıyla farklı olarak pdf düzenleme ve oluşturma işinin en ince ayrıntılarına ve en derinlerine inecek bünyeler için oluşturulmuş programdır. foxit ile veya reader ile kesinlikle mukayese dahi edilemeyecek derecede hayranlık uyandırıcı bir programdır. günümüzün orta halli bilgisayarlarında bile açılış hızı sorunu diye bir şey de ortadan kalkmıştır, ne güzel olmuştur.

edit: bu entry adobe acrobat için yazılmıştı. sonra başlık mı birleştirildi n'olduysa böyle olmuş.

beni sen mi ittin naptın bilmiyorum.
iphone, ipad ve ipod touch versiyonu çıkmış program.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/adobe-reader/
arada bir güncellemesi gelir bunun. biz de güncelleriz ama ne gereksizdir aslında bu programı güncellemek. arada bir pdf açıyoruz bununla. sanki eski versiyon açmıyo a.k. ama güncelleriz arada işte. candır adobe reader.
onlarca güncellemeye göre ağır çalışan bir pdf okuma programıdır. arkasında adobe'un olmadığını bilsem tamam diyeceğim de koca şirketsiniz diğer pdf okuyucularla başa çıkamıyorsunuz.

çok daha kullanışlı ve hızlı alternatifi için: (bkz: foxit reader)
foxit reader varken tipine bile bakmayacağım program vesselam.
serial key'in nereye yazıldığını merak ettiğim program.
yardım lütfen.
Ne oldu rock.