1. 1.
  macromedia flashın yeni adı, o kadar da yeni olmayabilir.
  ... titanick
 2. 2.
  internette neredeyse her web adresinin görüntülenmesi için gerekli olan yazılımdır. Güzeldir hoştur. Ücretsiz ve zahmetsiz olması nedeniyle saygımızı kazanmıştır. Ammavelakin kendisi çok sık aralıklarla güncelleme istemektedir. Bu konu ile ilgili bir standart konulması iyi olacaktır.
  ... dansci filozof
 3. 3.
  apple'ın deyim yerindeyse eline verdiği program.

  http://www.apple.com/hotnews/thoughts-on-flash/
  1 ... trinfr
 4. 4.
  360 p çözünürlükteki videoyu dahi oynatırken işlemciyi deli gibi kullanan, iğrenç ötesi adobe ürünüdür. zik kadar bir işlem yapmak için bi dünya action script kodu yazarsınız. piyasadaki tekelini yitirmesi en büyük temennilerimdendir.
  1 ... meybivi
 5. 5.
  piyasayı (maalesef) alternatifsiz bir şekilde elinde bulunduran, gereksiz yere dünya kadar sistem kaynağı sömüren, 64 bit işletim sistemleri 300 yıldan beri piyasadayken henüz 64 bit kodlaması yapmamış olması bizleri kalitesi(!) hakkında derin derin düşündüren yazılım. altrenatifsiz olması sebebiyle gidecek yerimizin olmaması bizleri eline mahkum etmiştir. hani bir yazılım grubu çıksa, yazsa alternatifini ve benzersiz bir lisans koduyla internet üzerinden satsa fiyatını da 50 cent belirlese yüzmilyonlarca kullanıcı akın akın kaçacaktır kendisinden.
  1 ... teyology
 6. 6.
  steve jobs'un "flashin ömrü kısa yakında biter" sözünü haklı çıkartacak şekilde adobe firması flash alt yapısından desteğini çektiğini ve daha güncellemeyeceğini açıkladı.
  mevcut olan flash uygulamaları ve arayüzleri kullanabilecek ancak çıkacak muhtemelen sorunlar için güncelleme gelmeyeceği için takriben 4 5 sene içerisinde tamamen silinmesini bekliyorum.
  ... nanagi hodere