bugün

an itibariyle a9 ekranlarında yayında olan program...elhamdülillah bugün yine ateistlerin belini kıran delillerle, dop dolu bir program yapacaklar...

(bkz: hadi ateyizler bunu da açıklayın)
Ruh sağlığı açısından izlenmemesi gereken programlardır. ibret-i alem olsun diye izlenebilir/izlettirilebilir tabi.
hocanın nasıl bır hoca olduğunu anlamadım. ekranda sarhoş adlı parçadan kendinden geçiyor. çakma rus benzeri kızlarla haaaa haaaa devamlı gülüyor. inşallah maşallah, tan başka repliği olmayan. tuhaf bir hoca. arkasında kim namaz kılar soru işareti.
yine döktüren program.
severek izliyoruz.
program diye izlenen kısımlar sadece fragmandır. asıl film program bitince başlıyor.

(bkz: adnan oktar ı hoca sanmak)
masallah cok guzelsin yavrum sana baktikca sevap point kasiyorum . guzel sohbetler hocam .
(bkz: maşallah inşallah fesuphanallah vallah billah tillah tövbe yok ama hersey dahil tovbe yok)
An itibariyle kaçırılmaması gereken programdır

Esmer bir kedicik var aynı tuvana türkay a benziyor daha bir boylu poslusu sanki, ismini bilen var mı sözlük *
adnan hoca'nın kedicik show yaptığı programdır. inşallah hocam, maaşallah hocam.
Sohbetlerinin konusu her seferinde dönüp dolaşıp sekse gelmektedir.
Hala seyreden var mı diye kara kara düşünüyorum. Adam hasta, kendini mehdi zannediyor. Ciddiye alıp "hocam" diyenler de var, yazık.

Gülmek için bile izlemem, ağır vakit kaybı.
a9'da her gece yayınlanan programdır, yatmadan önce anneannem bunu izliyor bi kaç kere gözüm takıldı arada bir bakıyorum, resmen troll. 6 7 seksi kadın koymuşlar, 6 7 de bey, adnan Oktar da kendi koltuğundan sürekli her gece bişeyler anlatıyor, gündemi tartışıyor, bişey bulamadığı zaman çaktırmadan giriyorlar şarkıyı mesela yalan attım seni aldattım, hopppa herkes oturduğu yerden oynamaya başlıyor. şarkı bittikten sonra adnan tekrar başlıyor anlatmaya arada kızlara takılıyor. bir de canlı yayın yapıyorlar her gece kadınlarda da bir ton makyaj nerden gelir topluyor bu adam şaşırtıcı doğrusu.
Yine dizmiş kedicikleri...