bugün

bir adanalı rosalinda değildir.
bari bi alt aşortman giyseydin ronaldosu.
konuşmasa bir kenarda biblo niyetine saklanabilecek bir arkadaş.
oha lan doğal güzellik diyo çocuk kaşlar öyle miydi doğduğunda adanalı?
"cahil ozguveni nedir?" sorusunin cevabi.
(bkz: kendini cristiano ronaldo zanneden adanalı genç/#19332685)
ronaldo'ya değil de nuri şahin'e benzemeye çalışsa daha iyi olurmuş
dedirten insan.
Ronaldo ile tanışma fırsatını bulmuş bir zamanlar onunla tanıştığımkişidir iyi top oynar. Yani benden iyi oynadığı kesindir. Adımı verseniz selamsız dönmez.
adam resmen benziyor.
Stadart bir adanalı tipiyle zerre alakası olmayan bir gençtir kendisi,azalarak bit de memleketin şanına leke sürme göt.
ana itibariyle beyaz show'da bugünlere nasıl geldiğini anlatıyor sanırsın yeni bir spor icat etti ama yine de iyidir hoştur seviyoruz bu çocuğu adanalı, dürüst ve heyecanlı.
çok kral çocuk kolu komşudan 3 5 kuruş toplamış istanbula ronaldonun yanına gelmiş. Helal olsun.
yeni acıyıp da baş tacı yaptığımız adam. yarın ünlü olur koluna kız altına araba çekince de millet birden bire düşman olacak. çok cahiliz.
forma içine içlik giymiş adamdır,lan iyi güldürmüştür.
Hala atilla tas'a benzettigim adanali.

biri lutfen ronaldo yu tipi hurmetine degil yetenegi hurmetine bagrimiza bastigimizi su cocuga soylesin de kaslarini rahat biraksin. Anasi babasi nerde bu veledin?
boyu da ronaldo'ya yakin olsa mourinho'nun, sponsorlarin gonlunu yapmak adina onemsiz maclarda ronaldo'nun dubloru olarak sahaya surebilecegi adanalidir.
Nedense Nuri Şahin'e daha çok benziyor dediğim Adanalı genç.
Real Madrid'li Ronaldo'ya benzeyen , sesi aşırı ince olup aynı kız sesini andıran yurdum insanıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=_3Ls31lYTcA

neyin yetkilisi arkadaşım, neyin yetkilisi? doğal komik adam ya!
güzel rüyalar gören kardeşimizdir. umarım uyanmaz.
bize karizmanın önemini gösteren çocuktur. bir ronaldo reyize bakıyorum bir bu çocuğa bakıyor tamam tip benziyor neredeyse aynı ama birinin bir duruşu var diğeri koyun dolly gibi duruyor. kendisi değil. çok ilginç.
ronaldo'nun yanında bile ronaldo tavırlarından ödün vermeyen kusursuz bir imitasyon. tek kusuru sanırım sesi fakat ronaldo'nun ses tonu pek bilinmediğinden problem yok.
Ronaldo'ya benziyor diye piyasaya çıktı, ama sadece tip olarak benzerlik öz konusudur, futbol olarak herhangi bir benzerlik yoktur aralarında. Tabii hal böyle olunca Türkiye gibi konuşmanın iş yapmaktan daha önemli olduğu bir ülkede popüler olabiliyor. Onu geçtim bu çocuk beyaz şovda gariban ayağına yatıp kendisini acındırıyordu, tabii sadece güneş gözlüğü 200 liralıktı o ayrı.
en son 'ronaldo bana benziyor ' demis. ya havle vela kuvvete. sabir.
Dün izmir deki türkçe olimpiyatları kültür şöleninde portekiz forması ve atkısıyla görülmüş çocuk. Sabah gazetede fotoğrafını görünce güldüm yahu.
güncel Önemli Başlıklar