entry'ler (102)

eti puf yemeye ilk üstünden başlamak

altından mı başlayacaktık dedirten bir başlık. ama içeriğine bakınca gayet mantıklı aslında. Eti Puf koktu lan burnuma.

akpye oy verenler alkolik değildir

RTE nin dün demeye çalıştığı laftır. Fatih Altaylı adında ki şerefsiz insan ile arasında geçen diyalogta zaten her şey anlaşılır.
FA:başbakanım haftada 1 duble içenler alkolik midir?
RTE:alkol içiyorsa alkoliktir.
FA:ama günde 2 duble içen kişi size oy veriyor.
RTE:iki dubleden bir şey olmaz.

şerefsizliğin dick alası

yürüyüşlerin her gün artarak devrime dönüşmesi

hepimizin beklediği bir harekettir. Yakın zamanda bu hükümet düşecektir ve yerine adam akıllı bir iktidar gelecektir. Ha tabi bu parti hangisi olur orası muamma tabi.

yurt muhabbetleri

bazen anlamsız hiçbir zaman anlamlı olmayan Muhabbetler dir. Çoğunlukla karı kız ve siyaset sohbetleri yapılır.

mustafa elmas arıcı anadolu lisesi

Son zamanlarda 9. sınıflar ile 11-12. sınıfların görüşmesinin yasaklandığı şu anda okuduğum okul. Allah 9. sınıflıları korusun.

ss harfini apaçilerin b zannetmesi

Insanlara az almanca öğretmek gerek ki ss i öğrensinler.

sözlüğün en güzel kızından sevişme teklifi almak

Güzel olduğunu nereden biliyon kızın kamera filan mı açtı sana.

(bkz: züğürt tesellisi)

mohawk yapana apaçi demek

Tamamen kültürsüz olmaktan kaynaklanır. Adam saçını güzelce yapmış dikmiş kazıtmış kültürsüzün teki gelip der ki:
Aaa apaçiye bak ahahahahah

Aç da kıçına gül cahil herif diyesi gelir insanın.

oyun hamurundan sadece top yapabilmek

Internette mükemmel modeller görüp yapmaya kalkan kişinin 2 liraya aldığı kıytırık oyun hamuru ile gördüklerini yapması sonucunda elindeki hamurdan sıkılarak yarım saatin sonunda yaptığı eylemdir.

bazı üniversiteli kızların bakire olmaması

Yazar acaba hangi üniversiteye gidip birer birer kontrol etmiş malafatı sokarak ?

idolü deniz gezmiş olup kpss ye giren gerizekalı

Deniz Gezmiş değil mi o yahu ?

beşiktaş arması

üzerinde türk bayrağı olan tek armadır. Da niye değiştirmek istenilir onu anlamış değilim.

yazarların hayatını anlatan şarkılar

Yeniden- Osman Sonant.

illuminatinin dünyanın yüzde 92 sini yönetmesi

(bkz: don t feed the troll)

aman yarabbi

(bkz: yeşildevinmaceraları)
(bkz: Alp Sarıyer)

yazar nick lerini pampiş ile değiştirmek

pampişrolla

Merhaba ben pampiş tolga
(bkz: merhaba ben pembe tolga)

sizi görmeyen kızın size aşık olması

Çok boktan bir durum sözlük.
Şimdi sen kızı görmüşsün ona aşık olmuşsun. Sonra kızla böyle sohbet muhabbet iş Leyla ve Mecnun gibi şiir ile konuşmaya kadar gelmiş. Sonunda sen kıza açılıyorsun kız da sana olumlu cevap veriyor. E fucknrolla daha ne istiyorsun diyebilir siniz de ya kız sizi hiç görmediyse. işte sorun burda çünkü sizi gördükten sonra ya sevmez se dedirtir bu durum sözlük. Öyle yani.

şişman ama güzel kadınlar

benim sevgilim dir o balık etli filandır ama güzeldir vesselam.

günün tek cümlelik özeti

ya o da sever se beni diye az mı düşündüm, valla az düşündüm galiba olmadığına göre.

dota muhabbetleri

maçın sonuna doğru gelinmiş ve kaybediyoruz adamlar 4 kule aldılar biz hala jungle kasıyoruz adamın biri çıkıyor soruyor
-beyler ne kasayım şimdi söyleyin
tüm chat alemi:ananın a*ını kas ibne!