bugün

adam öldüreceklere nacizane tavsiyelerdir.
-vazgeçin. bir canı almanın çok büyük vebali vardır.
(bkz: allah ın verdiği canı yalnızca allah alır)
insanlar cinayetleri ve soygunları o kadar detaylı planlarlar ki kimse, girilen yerden nasıl çıkacağını planlamaz.
şu diziyi izleyerek pek çok ipucuna sahip olabilirsiniz: (bkz: dexter)
illa birini öldürecekseniz kendinizi öldürün.
rahat olun, allah ın verdiği canı yine allah alır siz sadece vesile olursunuz, bu rahatlıkla serin kanlı davranın hatta kendinizi ölçmek için maktülün gözlerinin içine bakın öldürürken ama çok zorlamayın kendinizi allah muhafaza sizi de bir intihar neticesi kaybetmeyelim, bir de boğarak öldürmeye çalışmayın çok zor oluyormuş o iş.
yanınıza bir silah alın.
onsekiz yaşından gün almamış olmaya bakın. ceza indirimi var...
öldürdükten sonra silahı sağ elinizden yere düşürüp, 2 elinizi ensenizde birleştirip gökyüzüne bakarak, 'naptım ben' demeyin. olan olmuştur. 2. aşamaya geçin.

(bkz: kaçmak)
sessiz ve gizli bir ölüm istiyorsanız. şırıngayla koltuk altından verin zehiri, böylece iz kalmaz. zehiri verdikden sonra son, bilinç kaybı süresince * * dile sadece 1 damla nitro gliserinle olaya kalp krizi süsü vermekte mümkün. * *
vazgeçin.
intihar edin.
çünkü listenizin sonu gelmeyecektir.
(bkz: yapmayın demiyorum yapın ama hobi olarak yapın)
Gelin benim üzerimde deneyin, yapabiliyorsanız devam edersiniz.
sakin ha, adam diye kadin oldurmeyin. oldukten sonra iyice ceneleri dusuyor.
yapacağınız işte bir numaraya olun. he yok ben en iyisini yapamam diyorsanız hiç öldürme daha iyi.* *
abdest alın, iki rekat kaza namazı kılın.
sıkın kafasına.
öldürmeyin.
kanıt izleyip de delilleri yok etmeye kasmayın. adamlar kulak pamuğuyla kan örneği alıp naylonla parmak izi tespit ediyor.
nasılsa hapise girecek 25 yıldan aşağı çıkamayacaksınız, güzelce tasarlayın, seri cinayetler işleyin. ülkemizdeki seri katilerin yüzde 90' ı anlık öfkeyle 3-4 kişi öldürüyorlar, siz böyle olmayın tasarlayın, düşünün, yaratıcı olun.

fikir vermesi için: http://www.internethaber....-foto-galerisi-590-p1.htm
dexter izleyin.
susturuculu silah kullanın.
koyu camlı gözlük kullanın.
uzun kollu gömlek giyin.
kurbanın öldüğünden emin olun.
bir kez kalbine üstüne, bir kez beynine ateş edin.
etrafta tanık olmamasına dikkat edin.
öldüreceğiniz yeri iyi seçin.
kaçarken belediye otobüsünü kullanıp, en az 2 otobüs değiştirin. en az 3 çocuk yapın.( bu başka tavsiyeydi sanki lan)
pişman olacaksanız bu işe hiç kalkışmayın.
öldürmeyin.
(bkz: kasten adam öldürmeye teşvik suçu)

var mı böyle suç? vardır herhalde. olmalı.

neyse avukat değilim herkes kendi işini yapsın madem. *
1. öldürme türünü belirleyin.

- silahla vurarak,
- yaralayarak kan kaybından,
- zehirleyerek,
- kaza süsü vererek,
- kahrından.

2. öldürme yerini ve zamanını belirleyin.

- kalabalık ortamda akşam,
- kalabalık ortamda gündüz,
- kırmızı ışıkta akşam,
- kırmızı ışıkta gündüz,
- kurbanın evi önünde sabah,
- kurbanın evi önünde akşam,
- ıssız bir mekanda,
- bar, cafe vb. mekanda,

Notlar: güvenlik kameraları, normal ve sivil polisler, cin esnaflar gibi tehditlere dikkat edin.

3. Kendinize tip / tarz belirleyin.

- Kaş şeklinizi göz kalemiyle değiştirin.
- Eğer sakallıysanız tamamen kesin.
- Sakallı değilseniz sakal ve bıyık takın.
- saç şeklinizi değiştirin, kelseniz peruk takın.
- dudak renginize göre bir dudak kalemiyle dudak şeklinizi değiştirin.
- kirpikleriniz uzunsa makasla kısaltın.
- rahat hareket edebileceğiniz bir ayakkabı giyin.
- görüntü kalitenizi bozmayacak bir açık renkli camı olan gözlük edinin.
- sıradan, alışılmış renk ve modelde bol kıyafetler giyinin.

4. öldürme senaryosu seçin.

-> kalabalık ortamda akşam adam öldürmek basit gibi görünse de oldukça dikkat gerektiren bir eylemdir. Kurbanla o anki fiziki yakınlığınıza göre öldürme türünüzü belirlemelisiniz. Kurban eğer birkaç adım yakınınızda ise siyanürlü şiş yardımıyla onu zehirleyebilirsiniz. Siyanürlü şişin yapımını bir sonraki dersimizde göstereceğim.

-> kalabalık ortamda gündüz farklı bir strateji izlenebilir. yardıma ihtiyacınız olduğunu söyleyerek kurbana telefonunu kullanmanız gerektiğini söyleyin. telefonla numara çevirirken derhal kaçın oradan. uzaklaşın ancak ardınızda bir iz bırakmanız şart. onu belirlediğiniz yere çekip susturuculu silah yardımıyla öldürebilirsiniz.

-> kırmızı ışıkta akşam adam öldürmek en basit öldürme şeklidir. Bunun için kurbanın iş yeri, ev adresi, işe gidiş - eve geliş saati ve güzargah gibi bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Gerekli bilgiyi topladıktan sonra kurbanı kırmızı ışıkta bekleyen yaşlı bir amca olarak karşılayabilirsiniz. Esasen çok derin bir plan gerektirir ancak yüzeysel olarak anlatıyorum. Belinizden çıkardığınız silahla onu öldürüp oradan çalıntı aracınıza binerek uzaklaşın.

-> kurbanın evi önünde akşam veya sabah saatlerinde işe gidiş - işten geliş durumu olduğu için pek fark yoktur. Ama yine de akşam saatleri adam öldürmek için en ideal saatlerdir. Çünkü akşam eve giden insanlar sıcak yemek ve seksten başka bir şey düşünmezler.

-> Kurbanın balığa gitme tarzı hobileri, kabir ziyareti veya daha farklı ayrıntılardan yola çıkarak ıssız alanda bulunduğu periyotları inceleyin. Onu keşfedin. Daha sonra öldürün.

vs. vs. işte.