bugün

yaklaşık bir 8-9 saat sonra yandım anam diyerek popoyu buz gibi su dolu bir kovanın içine sokmayı gerektirebilir.

(bkz: yazın yediğin hurmalar kışın seni tırmalar)
Çıkışı da girişi kadar hasar verecek eylem...

(bkz: iki kere yanarsın)
kavanozun ağzı büyük olduğu için burnunuza da kaçabilir.**
(bkz: bunun bide çıkışı var)
(bkz: mete dur)
(bkz: acı biber kavanozuna komposto koyan anne)
Ananı Sikim ! diyim hepsini içmeye devam etmek .
Acı bir turşu suyu içme eylemi.
zamanında, içindeki turşular barmakla yenmediyse sorun olmayan durumdur. amma işin içinde parmak varsa sıkıntı.
hadi diyelim içtin. hadi kusmadın da miden de delinmedi. peki ya gümrükte ne yapacaksın? ateş çıkmaz mı o dübürden?
hadi diyelim içtin. hadi kusmadın da miden de delinmedi. peki ya gümrükte ne yapacaksın? ateş çıkmaz mı o dübürden?
Gece susuz bir şekilde uyanıldıysa, gerçekleşmesinin normal karşılanması gereken eylem. O mallıkla her sıvıyı su sanabilir insan.
acıyı beyninizde hissetmenize sepep olabilir aman yapmayın.
yanmak bir diğer anlamıyla acıdan gebermek durumu.
ülsere neden olur,kendimden biliyorum.şat yapacaksın bir de,öyle tekila bardağına falan gerek de yok fincan kullanın.o küçük kahve fincanları var ya onlardan...
gece gece hamile ormadigim halde as ermeme sebebiyet vermistir.

--spoiler--
allah'ıni seven tursu suyu getirsin bana.
--spoiler--
gayet samimi şekilde vaki olan hareketin akıbeti acıdır.
kesinlikle hazır turşununki denenmemeli, iğrenç zira. içine ne koyuyorlarsa artık. ama ev yapımı turşuninki öyle mi?

edit: ciddi ciddi gidip içtim amk allah belanızı vermesin gece gece insanın aklına neleri getiriyorsunuz.
yapmak için sağlam göt gerektirir.için de anlarsınız dediğimi.
leopold von sacher masoch ın mazoşizmi keşfetmesi sağlayan hareket.
hayatında basuru tadmamış gafilin ifa edeceği eylemdir. zalım!
bir intihar çeşidi olarak;

(bkz: acı biber turşusu kavanozundaki suyu kafaya dikmek)
sıçarken ölürsünüz.
Acısı bir kaç saat sonra çıkacaktır.
Ben denedim lan bunu abartılacak birsey degil khaleesi nin ejderya ları gibi oluyorsunuz sadece.