bugün

Emre Belezoğlu'nun fenerbahçeye gelmesinde onu ikna eden şahsiyet.
yüzünün eskimediğini düşündüğüm kişi. eğer onun yüzü eskidiyse ali kırca, uğur dündar, seda sayan filan ölüsünler a.k.
bu sektöre yok yüzün eskidi yok kuşun eskidi yoktur , sağlam ve tutulan iş olursa kralsındır,eskirse zamanla tutulan iş eskir kaldı ki ona da bir iki değişiklikle yine kral konum oluşturulabilir -en azından bu adam oluşturuyor-

bu arada bi konuda merakımı bağışlasın sorum olacak kendisine; hocam tuğba'ya her allahın günü omuzlarını sen mi açtırıyorsun format gereği deyip?

abla anladık kolun bir kaza sonucu zarar gördü, eyvallah allah sabır versin. ama neden omuzlarını açma gereği hissediyorsun anlamış değilim her yarışmada.
öyle her giydiğini sündürüp kimi zaman tek omuz kimi zaman çift omuz gösterme gayreti almış başını gidiyor. kısa kollu giyememenin bir telafisi mi amaçlanmakta, yoksa prodüksüyon herkese bir dekolte şartı getirmiş de bunun payına da omuz açmak mı kalmış ?
omuzları açarak daha güzel daha ilgi çekici daha beğenilen biri olunacağı mı zannedilmekte?
basit ve sığ bir uygulama. anlamış değiliz...kendisini sorar mısın hacı bu hususları.

ayrıyyetten paranın arttırılması uygulaması iyi tuttu bence 500 bin'i verene kadar parayı arttır programları çekmeye de devam et. örneğin bir sonraki adım tüm kırmızılar 500 olsun. izleniyor abicim ne diye altın yumurtlayan tavuğu keseceksin. devam diyorum.
medyada yer alan, program yapan en zeki insanlardan bir tanesi. ** bugünkü programıyla kutudan boş çıkma savsatasına çok güzel yanıt vermiş ve işi tatlıya bağlamıştır.
halı saha muhabbeti artık sıkmıştır.
artık birinin çıkıp ona '' tamam halı saha maçını seviyor ve iyi oynuyosun anladık '' demesi gerekir.
Sempatik televizyon kişisi.Birde programındaki ayağına hayatında top değmemiş amcalarla yaptıkları maçları anlatıp övenmese...
yakında show tv yi alması muhtemel kişi.
dünyayı gezdiği programında gıpta ve hasetle izlediğim ve o sıralar başına birşey gelse kendimden bileceğim kişidir.
edit: o kadar yer gezmesine rağmen rezalet ingilizceye sahiptir.
yarışmaydı, firardı derken sağlam balya yapan şov insanıdır. kendisinden, parayı nasıl ezdiğini gösteren acun ortamda adlı bir program yapmasını bekliyorum. *
her kanala, her programa çıkmasıyla orta malı haline gelip sıkmaya başlayan adam.
çok kötü oyuncu. nerde oynadı ki? demeyin çünkü tüm programları senaryolu.
beyaz show'da akrabalarına selam göndermiş insan.
yine uludağ sözlük dedi yav. kesinn yazar olm bu burada.
an itibariyle sözlüğümüzü yere göğe sığdıramayan, reklamın gözüne vuran ve sanırım popülariteyi tavan yaptıran şahıs.
an itibarıyla uludağ sözlük'ü yine övmüştür.
var mısın yok musun da, yine sözlüğümüzü öven kişidir. **
3 dakikadır uludağ sözlük'ü öven insan.
(bkz: acun bizi şımartıyorsun)
bu akşam var mısın yok musun programında güzel sözlüğümüz hakkında güzel yorumlarını tekrar dile getirmiş sunucu, yapımcı. "bana göre uludağsözlük çok farklı" demiştir kendisi. teşekkür ederiz.
an itibariyle var mısın yok musunyarışması içinde uludağsözlüğü öven güzel insan.
biraz önce uludağsözlük'e selam çakmış ve türkiye'nin en çok izlenen programında bedava reklam yapmıştır. sırf bu sebeple bile sözlük için birçok yazardan daha faydalı olmuştur. ayrıca uludağsözluk'ten herhangi bir tanıdığı olmadığını söyleyerek hakkında oluşabilecek şüpheleri de silip atmıştır.
para almadan uludağ sözlük e övgüler yağdırmış başarılı insan.enteresan.
an itibari ile sozluku ovmuş kişidir.
sözlüğümüze yapmış olduğu yorumlar sayesinde aylar sonra bana entry girdiren insan.
(bkz: uludağsözlük çok farklı)
(bkz: hakikaten seviyeli)
(bkz: diğer benzer siteler var)
Az önce uludağsözlük hakkında güzel sözler sarfeden bir zamanların spor spikeri fear factor u şimdilerin ise yetenek'siz' avcısı olan ve bu işler için fazlasıyla zeki bir insan..