bugün

Yaklasik 8-10 senedir cozulmeyi bekleyen sorunsaldir. Cozumu aslinda cok basit.

Senol gunes.

Takimin basina gecireceksin. Milan yeniden avrupanin en buyuklerinden biri olmazsa gotum amk.

Adam tasi bile oynatiyor. Gittigi her takimda mukemmel bir hucum futbolu oynatmisti.

Mesel besiktas bu sene senol gunes yonetiminde olmasaydi sampiyonluga oynayamazdi. Hepimiz biliyoruz bunu.

Bir senede besiktasi sampiyon yapti adam aq mukemmel futbolla ustelik.

Ezbere oynatan slaven bilic mali bile premier lige gitti. Bu adam hala avrupa goremedi ya ben ona yaniyorum.

Ayrica adamin sanssizligi hep fakir takimlara gitmesi. Buna ragmen de oynatiyor. Milanda para bok. Ucurur orayi.
imparator, sinyor fatih terim tekrar eski günlerine döndürebilir. Zaten yarım kalan işleri vardı.
3-5 seneye döner.
Çok sağlam gençler yakaladılar.
(bkz: gianluigi donnarumma)
(bkz: manuel locatelli)
eşek değillerse bu adamların etrafını süslerler.
dönmez.
psg,manchester city gibi adı duyulmadık takımlar para ile nasıl adam edildiyse milan da aynı şekilde adam edilebilir. yani ilk olarak bol para. ikinci olarak atletico madrid teknik direktörü simeone gibi bir adamın getirilip düzeni oturtup kemik bir kadro ortaya çıkarması gerekiyor ve uzun yıllarda istikrar ile sürdürülmesi gerekiyor bunun. en güzel örnek atletico madrid avrupa'nın devlerinden olup çıktılar. ya da klopp gibi çılgın bir adamın liverpool'da olduğu gibi milanda'da sıfırdan sağlam bir başlangıç yapması gerekir. her şekilde iş paraya bakıyor.
crespo , maldini falan teknik yönetimde yer alırsa bir ihtimal.
bu saatten sonra dönmez. iti kopuğu doldurdular takıma çok afedersiniz, eskiden orası emekliler lokali gibiydi herkes takım elbise giyerdi. ortalama 35'ti lan boru mu.
Dönmez. Nesta maldini seedorf stam kaka cafu crespo shevchenko gattuso dida pirlo Allah'ım gözlerim yaşardı.
Cevabı ve çaresi olmayan sorunsal. Ac milan gibi boktan bir takımın 7 şampiyonlar ligi kupası olması bir insanlık ayıbıdır. Umarız 250 yıl boyunca toparlanamazlar.
liyakat ve adaletle efendim. sürünüyor italyan faşoları.
Eskisi gibi yıldızları toplayarak döner. Onun için de oldukça fazla paraya ihtiyaçları var. Artık kulübü araplara mı satarlar ne yaparlar bilmem orası onlara kalmış.
cutrone gibi adamları takımda tutarak. tutamadılar ama.
Çok zor bir daha van Basten gibisi dünyaya gelmez. .
zaman makinesini icat ettirebilirlerse dçnebilirler ancak.
Forvete falcao yi alirlarsa. Eheuheuehe.
Şevşenko.