bugün

allah belanı versin in kısaltılmış yazılışıdır.
Bir içkideki alkol oranını ifade eden kısaltma. ingilizce "alcohol by volume" un kısaltması. Bu oranın tüm içki şişelerinde belirtilmesi gerekir.
ismail yekaa nın dillere destan şarkısının kısa yazılışı. (bkz: allah belanı versin)
irkcilarin her turlusune * * * * soylemek istedigim sey.
allah belanı versin demenin kısalmış halidir.
güldür güldür de plaza türkçesini hicveden oyunda geçen mail sonuna yazılan kısaltmalar esprisini çeşitlendirmek üzere ofis çalışanlarıyla türettiğimizi düşündüğümüz kısaltmadır. açılımı (#3787877) olarak görmek çok ayıptır, acil bilgi verin söz öbeğinin kısaltılmışıdır. bunun bir de atbv versiyonu vardır ki acil telefonla bilgi verin demektir. *
ben bu kısaltmayı abo gibisinden bir şey sanıyordum.

gerçek anlamını öğrenince bilincimde bir şimşek çakmış, zihnimi aydınlatmıştı.

Her gecen gun de yeni bir kısaltma çıkıyor efendim.

Tanım: kısaltma.
ilk duyduğumda "ne la bu?" dediğim anlam olarak .mk ile eş anlamlı olduğu söylenmişti.

yaşlı hissettirdi, "hay ben bu gençliğin yapacağı kısaltmayı..." dedirtti.
Şimdi siz tam da böyle karşıdakini hafiften de hoşuna gitçek şekilde mal edersiniz de o da abv adfsgr gibi bir şey yazarya ha işte orda cümlemize demek süper oluyor. "cümlemize cümlemize" halinde yazarsanız daha bir konuşma havası oluşturuyor. Ordan da serseri çocuk imajını yıkıp cemaat abisi seviyesine geçiyorsunuz işte.

Ha bunu niye yapasınız serseri kalmak varken, işte bu da klasik serseriliklerden sıkılıp özgün olmaya çalışmanın içten gelimsel dışa vurumsal bir isyanıdır. Sıçmak mıdır? Biraz öyle ama içinizde sıçılması gereken bir ruh hali olduğunda da en iyisi sıçacak bir yer bulup güzelce sıçmaktır hayatta.
Sosyal medyanın en favori fakat en gıcık kısaltmalarından biri.

Diğer gıcık kısaltmalar: gtk (götüne koyayım)

mlsf: Maalesef
Amk ya açılımını bilmiyorum her seferinde "abov" diye okuyorum şu mereti. Geberdim yine.
Dar mı geldi angara? soru cümlesi ile devam eder.
(bkz: allah bereket versin)

küfre hayır.
görsel
güncel Önemli Başlıklar