bugün

sezon sonunda diğer gs taraftarları gibi babayı alacak olan hayalperest yazar.
yazar olmayı haketmeyen kıro. böylelerine yazarlık verirsen sana özelden hakaret ederler. silik yemesi dileğiyle.
Zeki yazar. Çk ttlsn cnm ya.
Nickiyle mensubu olduğu ırkın zeka seviyesini ortaya koyan yazar..
(bkz: #22734771) sevsinler iddiasını:

görsel

hayalleri fenerbahçe tarafından söndürülen uuser. herhalde içine dert oldu ki hazmedemiyor bu durumu.

bu arada, -de ayrı yazılır.
görsel

yerinde olsaydım artık sözlüğe girmezdim. ahahahahahahahahaha
(#24078262) terörist olsa gerek böyle dediğine göre. terörist ise sorun yok. çünkü ülkemizde çok terörist var. imralı baktığımız orospu çocuğu gibi bunlara da bakarız.

zorunlu ekleme:

terörist: türkçe'de orospu çocuğu.
bakkal amcaların yanağını okşadığı çocuk söylemidir.
keşke beyni olsa dedirten vasat troll. hayır hakikaten beyni yok olsa ben anlardım.
çaylaklık süresi biten yazar.
kütahya' ya beklediğimiz terörist sever yazarımsıdır.
zeka seviyesi nickinden belli olan terörist.
entrylerini çok beğendiğim ve takipte olduğum yazar.
şu iki entry'i yazabilen yazar

http://www.uludagsozluk.com/e/24699049/

--spoiler--

Her türlü Irkçılık ve faşistlik yapanlara edilebilecek en güzel dua. Kim olursa olsun.

--spoiler--

http://www.uludagsozluk.com/e/24735997/

--spoiler--

Türkmenleri keklik gibi vuran terör örgütü.

--spoiler--

duanın kabul olmasını diliyorum.
yazdığı ayar niteliğindeki entrylerden sonra takibe aldığım yazardır, candır.
pkk yanlısı kekodan fazlası değildir. sürekli türk ırkını kötüler. sanırım sırf bunun için burada yazmaya başlamış.
takip edilesi yazar. ırkçılara dert olmuş, iyiki de olmuş.
Nickname bulurken cok mu dusundu acaba dedigim yazar tanesi.
Adini sanını bilmediğim ama nedense yazasimin geldiği yazar. Merhaba efenim.
Sadece doğruları söyleyen, vergisini ve faturalarını ödeyen vatansever kürt yazar.
(#24917881)
Pkk'yı savunan, haklı bulan k*rt yazar. Her türlü terör yandaşlığı yapıp bizlere ırkçı, faşist diyecek kadar da ikiyüzlüdür.
hobi olarak ırkçılık yapan ve çoluk çocuk, genç yaşlı, kadın erkek demeden bütün kürtlerin ve diğer azınlıklara mensup vatandaşlarımızın katledilmelerinden bahseden çakma sözlük vatanseverlerine dert olan yazar.

lan siz "amına koduğumun kürdü" deyince iyi de, pkk hakkında "kürtlerin kurtuluşu" deyince mi kötü? ırkçılığı yapın, ondan sonra da vatansever ayaklarına yatın sizi gidi çakma vatanseverler sizi.

birer ırkçı, birer faşist olduklarını kendileri de söyleyenler tarafından ikiyüzlü de olmuş. kıyamam sizlere, çok mu zorunuza gitti dedikleri. hazmedeceksiniz evladım, hazmedeceksiniz.
Galatasaraylı harbi yazar.
çok banel bir troll.
artık pkk ve kürt başlıklarını kimse yutmuyor abisi. çok bayat.
sözlükteki dost yazarlardan biridir. Galatasaraylı olması bunu değiştirmez.