bugün

Lan trans ak it kaybeden biz oluruz size ne oluyor tabani yanik it gibi kosa kosa gelip hemen entr siçmisin.
sloganı da;
''latife için abdülatif'' olacakmış.

şaka bir yana siktirin gidi oğlum chp böyle bir salaklığı 2. defa yapar mı sizce mal mısınız?
Abdüllatif Şener dahil hiçbir eski veya yeni siyasal islamcıya oy falan vermem,koskoca CHP kendi içinden aday çıkaramıyorsa kapatın partiyi gitsin oy moy yok amk adam gibi aday çıkaramıyorsanız.
abdüllatif şener su an chp'nin adayi icin konusulan isimler arasinda en mantikli kisidir. chp son zamanlarda cok guzel isler yapiyor. iyi parti'ye mv destegi ustune ittifak ustune bi de abdüllatif şener'i aday olarak gosterirlerse 3 evetle bu secimlerde chp'ye oy vermeme karari alan beni tekrar oy vermeye ikna edecektir.

abdüllatif şener'i de ekmeleddin'le, abdullah gul'le ayni kefeye koyanlar icin;
https://galeri.uludagsozl...m-%C5%9Furdan-siktir-git/

adam akp'de kral olmak varken prensiplerinden taviz vermeyip ayrildi. ve o zamandan beri ben en azili muhalifim diyenden daha fazla elestiriyor. durust, cumhuriyetci daha ne olsun lan. daha ne istiyonuz. size rte mustehak amk.
bu adamın imamlıktan başka ne vasfı var. ne başarmış?
tek özelliği kadro dışı kalınca rte'ye verip veriştirmek.
zamanında aklı neredeydi.
o kadar beğeniyorsanız diyanet işleri başkanı yapın. ben chpliyim ve onca akademisyen, hukukçu, ekonomist, mimar, mühendis chpli varken bu aday gösterilirse hiç tereddüt etmeden oyumu iyi partiye veririm.
ismi chp cumhurbaşkanı adaylığı için geçen,eski AKP kurucularından ve bakan.
Kendisini halktv de bir programda bu konuda hevesli ve imal konuşurken yakaladığım için açıkçası başka kimse olmayacağını düşündüğüm kişidir ama spekülasyon son güne kadar devam edecek gibi. Ama bazı ayrılarak yapmakta fayda var.
Ben 2014 seçiminde oy kullanmadım çünkü önümde beni ikna edecek hiçbir seçenek yoktu. Tıpış Tıpış herhangi bir iş yapma motivasyonum zaten zayıf, vermedim ve bugün de o alternatifsizliğe hala isyan ederim. Ama insanlar o kadar ahmak ki, badem bıyıktan benzerlik kurup tekrar ekmeleddin olmaz diyorlar. Arkadaş önce bir bakın dinleyin,bu kadar mı fikriniz yok?
Ekmel efendi Atatürk düşmanının teki, kapitalistlere göbek bağı ile bağlı Türk vatandaşlığı bile izaha açık karanlık bir adam. Ya chp seçmeni geçinip hiç mi halktv izlemiyorsunuz?
Hadi izlemedin internet var kardeşim, açın bakın. Adamın fikri nedir ne düşünüyor çeşitli konuda zaman ayırıp dinlersin. Bu adam ki akp yi güçlenme sürecinde bırakıp gidebilmiş dürüst bir adam. Ayrıca siyaset ve Maliye konusunda yüksek öğrenimi olan birisi. Kurduğu partiye değerlerine uymadığında muhalefet edebilecek, hatta çıktığı halktv yi nihat genç üzerinden çatır çatır eleştirebilen birisi.

Adaylığı açıklanırsa yine gidip paşa paşa oy atacaklar var, onlara diyecek birşeyim yok. Kendi fikriniz yok çünkü. Geri kalan insanlara da önyargıdan uzak değerlendirme yapmalarını rica ediyorum. Ben tayyip karşısında kendisini şanslı görüyorum. ama diyelim ki başka birisi aday oldu; muhalefetin esas başarısının seçim sonuçları ile değil, ittifak ettikleri tabandaki ortaklığı sürdürerek her halukarda Yılgın ve yorgun bıkkın halkımıza umut olmalarıdır. Bu sefer çok ilginç iyi moralle gidiyoruz. Umarım sonu da iyi olur.
Chp ismi ülkede itici bir etki bırakmaktadır. Yani rte chp ye geçse %20 yi geçemez. Sorun chp ismidir.

Bu adam bağımsız olarak, yanına ali babacan'ı, özgür demirtaş'ı ve başka özgün isimleri yanına alarak seçime girmelidir. Bu sayede chp isminin olumsuz etkilerinden arınmış olacak ve aktrollerin saldırılarına maruz kalmayacaktır, yıpranmayacaktır.

Chp muharrem inceyi aday göstersin sıkıntı yok.
çıldırtan aday.
Chpnin adayi olmasini chpliler elestiriyor, ama haksizlar.

Chpnin icinden cikaracagi hicbir aday rte alternatifi olamaz. Ben de isterim akli basinda, okumus etmis, durust, kafayi dinle bulamamis birinin aday olmasini. Ama kaldirin bir kafanizi bakin, ulkenin yarisi cahillikten kiriliyor, bu secmenleri siz bir anda oyle rteden zit kutba cekemezsiniz. Dolayisiyla evet, su an partilerin lafindan cikmayacak eski bir akplinin baskan olmasini gerekirse desteklemek durumundayiz, zorundayiz.
hahahahahahahaha ben buna gülüyorum ya!

abdüllatif cumhurbaşkanlıği seçimlerinde tayyip'i geçecekmiş!

arkasında chp, kılıştar, saadet, temel bilmem ne falan varmış çünkü!

ulan adam kendi memleketinde bağımsız milletvekili adayı olmuş, onda da yüzde 4'ü geçememiş

hahahahahahahaha hadi biraz daha gülelim!
chp'den milletvekili adayı olmuş, muhtemelen de seçilecek zira bagımsız girdiginde bile 17 bin oy almış.

benim merak ettigim şey o dönem yani 2011 yılında bu adama 17 bin oy veren kitle chp'den aday olduguna ne yapacak. bunu çok merak ediyorum.
ekonomi bakanı veyahut ekonomi çerçevesinde etkin bir görevde görmek istediğim şahıstır..

dindar, ateist, beyaz, siyahi farketmez bulunduğu ait olduğu ülkeye nesnel ölçülerde hizmet ettiği sürece benim için her şey kabuldür..

şu dindar, bu değil diye kimseyi ötekileştirecek halim yok malum iktidar döneminde sıklıkla yapıldığı gibi..

chpli veyahut cumhuriyetçilerin aklın yolunu takip eden kalifiye hiçbir insanla sorunu olamaz..

ha siyasal islamcı veya başka bir mahalleden embesili kapıma köpek bile yapmam bu da işin başka bir boyutu..

cumhuriyetin saflarında etkin görev alması umuduyla kendisine başarılar diliyorum..
bir gandi basiretsizliginin canlı örnegi olan şahsiyettir.
bu adam kendi dogdugu yerde hem de akp'ye baş kaldırarak seçime bagımsız girdigi vakit 17 bin oy almış, chp ise 56 bin ile 1 vekil çıkarmış.
yani aynı şehirden chp vekili olarak girse 75 bini rahat zorlayacak durumda chp'nin alacagı oylar bir de iyi partinin artık oylarını falan kattıgında hem saadet bu oy oranı daha da yukarı çıkacak ve 2 vekil şansı olacaktı.

şimdi konya'dan aday olunca zaten chp'ye oy verecekler dışında bir getirisi olmayacak şenerin ordan aday olmasının.

adam belli ki o 17 bin kişiyi eş dost akrabadan yıllardır orada yaşıyor olmanın verdigi bilinirlikten almış. e sen bu adamı alıp başka bir yerden hem de garanti şekilde aday edersen o 17 bin oyu çöpe atarsın.

gerçekten böyle bir basiretsizlik görmedim.

hayır illa adamı banko yere koyacaksan sivastan koy zaten kemik 56 bin seçmenin var banko alır ardından ikinciyi de güçlü birini koy o da seçilsin.

harbiden bu nasıl bir iş bilmezliktir.
vatan haini onursuz, şerefsiz, haysiyetsiz alçakların utanmadan yorum yaptıkları insandır..

siktir git akit kardeşlerinle tavla at sana ne chp’nin ne yaptığından sivilceli ezik gelmiş bir de eleştiri yapıyor leblebi beyniyle..

şerefsiz, onursuz be..
bir vatan hainin terörist artıgı şerefsizin 24 hazirana kadar beklemeyip içeri atın beni diye inledikleri durumdur.

ulan şerefsiz terörist sana kemik atan mı var niye havlıyorsun kuduz köpek.

sana tokmakçı aradıgımı iftardan öcne kimsenin kabul etmedigini söyledim.

şerefsiz artififlmal. angut alçak.
Geçen bir konuşmasına denk geldim ama linki kaybettim.

Diyor ki;

Muhafazakar bir kitleden gelmekteyim.insanlar bizim iktidara gelmemizden çok korkardı.Biz de derdik ki bu kadar “korkacak Ne var? Niyetimiz kötü değil.”

Şimdi gelinen nokta da diyorum ki ; korktukları kadar varmış.
kudurgan akit tehdit mi ediyorsun bir de ahhdjh..

yallah koçum, ülkesinin onurunu çizdiren şerefsiz köpeksin tarih senin gibi akitleri böyle yazacak..

siz üç kuruşa algı yaratmanın peşinde koşun gelip birisi sizi itin götüne sokunca tehdit savurun..

kudur köpeeekkk..

askerinin başına çuval geçirildiğinde nerdeydin soysuz köpek..

ülkesinin şerefini 3 hamburger 5 iphona’a satan gurursuz şerefsiz..

salyalarını bu güzel insanlara damlatma..

akitt!!
konyadan chp, chp' li aday göstermeyecek sanırım.

chp' nin konya ili vekil listesinin tamamı abdüllatif şener ve saadetlilerden oluşacak gibi.

bugün 17' den sonra herşey netleşir.

yani konya yurtsever muhafazakarlara emanet.

not: chp iyi gidiyor.
CHP den aday olmuşmu.
adamın dibidir.
akp de iken de adamdı,
refah partisindeyken de adamdı.

çünkü adamlık particilikten bir adım öndedir.

abdüllatif şener parti için, çıkar için, nüfus için adamlığını kaybeden yavşaklardan değildir.

adamlığın dibidir.

not: bazı bok çuvalları adamlıktan anlamaz.
Ak partinin garip bir özelliği vardır, ne zaman parti içinden sempatik halkın kanının ısındığı, saygı duyduğu biri çıksa hemen ekarte edilir, ilk başlarda bu duruma parti içi çekişmelerin neden olduğunu sanırdık, zamanla gördük ki bu aslında diktanın, rte nin alternatifi olabilecek herkesi sistematik olarak partiden atma durumu aslında. Ve akp ye cidden çok düzgün siyasetçilerde gelmiştir zaman içinde lakin ne yazıkki hiç biri fazla kalamamış dışlanmıştır, zaten bozuk bir çarkta sağlam bir dişlinin pek yeri yoktur, Abdullatif şener de aslında tam bu profilde ve hatta bugün bize göre; akp nin lideri olabilecek kapasitedeki insanlardan biriydi. Kendisinin siyasi kariyerindeki tek ve en büyük hatası şudur ki Şevket kazan ile birlikte sivas katliamının sanıklarını ziyarete gitmiştir vakti zamanında.
gelen haberlere göre milletvekili seçilmiştir.
CHP istanbul büyükşehir adayı yapmaz umarım, yaparsa oy yok ona.
Hakkında söyle bir iddia olan çerkez siyasetçi:

AK Parti'ye tekmeyi vurmuş, adı Ayışığı mıdır, Sarıkız mıdır her ne karın ağrısıysa o darbeyi beklemeye koyulmuştu…

15 Temmuz'u değil, ondan sekiz yıl önceki "muhtemel" Kemalist darbeyi… Hesapça AKP kapatılacak, Erdoğan tasfiye edilecek, eh, darbeciler nasıl olsa birkaç yıl sonra hep yapageldikleri gibi demokrasiye dönünce, bir Süleyman Demirel ya da hiç olmazsa bir Ekrem Alican misali, yeni bir yıldız gibi parlayacaktı…

Olmadı. Tutmadı. Şener de sonunda gitti CHP'ye girdi, bunun ayıbı da ona yetti.
Lan olum sen ne çekiyorsun lan! Ne bu cesaret amk! Ona hakaret buna küfür! Green kartınıza mı güveniyorsunuz?