bugün

abdullah gül e gazeteci melike ilgün tarafından yazılmış mektuptur.

--spoiler--
http://www.gazeteport.com.tr/NEWS/GP_054840
--spoiler--
i love you baby diyerek baslanmasi ve bitirilmesi gereken mektuptur.
"sevgili corc,
ağzın var dilin yok. cumhurbaşkanlığı neyine senin. zaten hanımın türbanlı, darbe mi getirtecen başımıza yahu? bırak bu işleri git kayseri'ye yerleş. öptüm canım." şeklinde olması gereken...
halk 22 temmuzda abdullah gül e gerekli mektubu zaten vermiştir. hazımsızlık sorunu çeken bir yazarın(!) hazımsızlık dolu sözlerinden meydana gelen bir mektuptur.
fikr-i sabitelerin geri zekalıca dışavurumundan ibaret mektup. gül'ün sol bacak kıllarının bir yerinde küçük bir meltem bile yaratması mümkün değil. sık kullanılanlar bölümüne salaklık nasıl belli edilir babından numune olarak konulmasında fayda buluyorum.
ellerine sağlık denmesi gereken bir mektup. fakat boşa yazılmıştır çünkü o mektupta yazanları anlayabilecek insanlar olsaydı şu an bunlar oluyor olmazdı.

(bkz: milletin şeriat özlemi) vay be! bunları da mı görecektik!

bir insanın fikirleri nasıl bu kadar çabuk değişir acaba?

verdiği sözlere kendisi inanıyor mu acaba?

laikliği koruyacaklar kesinlikle! öyle bir koruyacaklar ki onu herkesten saklayacaklar el değmesin kimse görmesin aman bir zarar gelmesin diye!
(bkz: kompozisyon çalışmaları)
(bkz: yazarlığa dün başladım)
dün haber spikeriydin bugün yazar olduysan kızım,

abdullah gül dün dışişleri bakanlığında türkiye'yi en güzel şekilde temsil etti, yarın cumhurbaşkanı olarak milletin verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirecektir canın sıkılmasın..
ama durmak yok, karalamaya devam. dişi emin çölaşan potansiyeli görüyorum sende..
halk balı kime yalatırsa baldan tadamayanlar dötünü kaşıyıp, halkı cahillikle ve balı yalayanları da dinamitçilikle suçlayanlara ağızlarından akan salyayı yalamalarını söylemekten gayrı denecek söz ek olarak avunuzu ısırın olacaktır... 38 puntoyla yazıp yarım sayfaya sığacak mektupu iki sayfaya yayıp sanal kâğıt masrafı yapmış kadıncık...

22 temmuz'u iyi okuyamayanlar, halkını 100 yıldan fazladır anlamayanlar, halktan gelenleri her seferinde şeriat iftirasıyla savmaya çalışanlar hep çalışırlar... kolay gele...
"açık oy kapalı sayım"ı halk unutmadı hâllâ...