bugün

abberline'ın ekşi'deki hesabıdır.
Alakam olmayan nick. Zorlamayın ! Yeter !
eski sözlük yazarı abberline ile alakası olmayan eksşi sözlük yazarıdır. örneğin her mahmut aynı kişi mi ? biraz mantıklı olun lütfen.
Abberline ile alakası olmayan bir yazar. Eski nickimle alakalı olsa söylerdim.
abberline nin ekşi sözlük hesabı.

oradan mesaj atayım dedim donuza eklemiş.
Abberline adlı eski uludağ sözlük yazarı ile ilgisi olmayan hesaptır. Yalanlara kanmayınız.
Abberline olduğunu kast edenin zamanında abberline’ den yediği ayarları unutamadığını belli ettiği nick. Çıldırtmış belli ki abber.
abberline ile alakası olmayan bir ekşi yazarı. hatırlayan zamanında yediği ayarı unutamamış belli ki.
Çoktan dayd ama çoktaan.
ekşide tutunamayınca orada bile buradan rahatsız ettiği insanlara denk gelince tekrar doğduğu topraklara gelen sinsi, nifak tohumları eken troll.

buraların ebbırı ile alakası yoktur. deeeermişim....
abberline ile herhangi bir alakası olmayan nicktir. bu nicki tahrik amacıyla gündeme getirip artık cevap veremeyecek bir yazara saldıran da kötü niyetlidir, tartışmam bile.
aynı nickle kırk kere aynı cevabı vermenden belli be ebbır. tamam o sen değilsin amk, inananı s.ksinler.

kesinlikle ebbır değildir arkadaşlar, yazım kalitesi, kullandığı kelimeler %100 uyuyor olsa da ebbır değil yani, ebbır öyle diyor.

allahın şizofreni seni...
Allem de etseniz kallem de etseniz bana küfür ettiremeyecek ve beni kızdıramayacaksınız. Oyunlarınıza gelmeyeceğim. Yazdıklarınız görünmediği halde parmaklarınızı boşuna yoruyorsunuz işte.
Bir yazar işte.